• Brak produktów w koszyku.

Już 11 marca odbędzie się druga edycja wideokonferencji „Serio o Nieruchomościach”, organizowanej przez Nowy Adres S.A.! Uznani eksperci polskiego rynku mieszkaniowego, biurowego i magazynowego będą dyskutować o tym, w którym kierunku nasza branża płynie po nieznanych wodach koronawirusowej rzeczywistości gospodarczej. W loży ekspertów w bloku mieszkaniowym zasiądzie Jacek Kusiak  - Prezes Stowarzyszenia.

Nastroje w poszczególnych segmentach rynku znacznie się różnią – o ile magazyny przeżywają stymulowany rozwojem e-handlu bezprecedensowy boom, to w biurach znaków zapytania nie brakuje. Jest niemal pewne, że po zakończeniu pandemii nie wszyscy wrócą do swoich biur, a ci, którzy się na to zdecydują, wrócą na zupełnie nowych zasadach. Z kolei rynek mieszkaniowy cały czas pędzi do przodu, napędzany zakupami inwestycyjnymi i niskimi stopami procentowymi. Pytanie, jak długo taki stan się utrzyma – czy w obliczu spadających stawek najmu i spowalniających wzrostów cen inwestowanie w mieszkania to wciąż tak znakomity interes?

O tych i o wielu innych tematach jak najbardziej na serio będziemy rozmawiać 11 marca od godziny 11.00 Konferencja jest darmowa i dostępna dla wszystkich bez rejestracji na kanale Biznesowi.pl na YouTube. Z pełnym programem i obsadą konferencji można się zapoznać pod adresem www.serioonieruchomosciach.pl. Gorąco zapraszamy!

X