• Brak produktów w koszyku.

Drodzy,

Dziękujemy wszystkim 21 osobom oraz Prelegentowi za udział w spotkaniu Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu, które odbyło się 5 listopada 2014 r.

Prezentacja na temat Wynajmu na pokoje rozpoczęła się o 18:30. Wcześniej pojawiający się stopniowo uczestnicy mieli możliwość miło pogawędzić to był czas na odrobinę networkingu.

Po powitaniu wszystkich i krótkim opowiedzeniu o Stowarzyszeniu, przypomnieliśmy o zbliżającym się wielkimi krokami VI Kongresie Mieszkaniczników w Łodzi w dniach 22-23 listopada i zaprosiliśmy wszystkich serdecznie na to wydarzenie!

Zapowiedzieliśmy też dalsze plany Oddziału w Poznaniu, czyli kolejne spotkania, ankiety dla uczestników spotkań i zachęciliśmy do udziału w wyjściu do pubu po spotkaniu.

Nasz gość - Kacper Kaczmarek, Ekspert d/s architektury Stowarzyszenia Mieszkanicznik i Lider oddziału Wrocław, bardzo ciekawie i wyczerpująco opowiedział o wynajmie na pokoje, dzieleniu mieszkań i domów na więcej pokoi i osiąganiu lepszych wyników z wynajmu. Z uwagi na zadawane pytania i życiowe dygresje Kacpra, prezentacja się przedłużyła, ale nikt z tego powodu nie narzekał ;) Prelegent zebrał ogromne brawa!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Kacprowi za poświęcony czas i podzielenie się wiedzą i ogromnym doświadczeniem!

Spotkanie odbyło się w jednej z sal konferencyjnych w budynku DELTA, ale następnym razem będziemy musieli zorganizować większą, bo frekwencja nas zaskoczyła i sala była pełna. Wkrótce info o szczegółach kolejnego spotkania.

Po oficjalnej części, przenieśliśmy się do pobliskiego pubu - Fort Colomb, na małe after party, które przy złotym trunku, w miłej atmosferze trwało do dnia następnego, czyli skończyło się po północy ;)

Serdecznie wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję na kolejne tak udane spotkania! Będziemy się starać organizować je coraz lepiej.

Grzegorz & Waldemar
Liderzy Oddziału Poznań

X