0
  • Brak produktów w koszyku.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu!
Spotykamy się 7 maja (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Tym razem wiedza dla wszystkich zainteresowanych bądź związanych z wynajmem krótkoterminowym!

Temat: Wynajem krótkoterminowy - podwajanie zysku dzięki automatyzacji! 

Naszym gościem będzie Piotr Dybiec, który inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem krótko- i długoterminowy. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Mieszkanicznik.
W okresie ostatnich kilku lat angażował się w uruchamianie kilku projektów start-upowych. Jest m.in. zwycięzcą konkursu Smart City Challenge 2015 w Polsce oraz laureatem Orange BIHAPI 2015. Jest też współzałożycielem i prezesem spółki 4xA Sp. z o.o. realizującej projekt pinmaster.net związany z branżą nieruchomości, który dostarcza rozwiązania w obszarze efektywnej kontroli dostępu m.in. do obiektów turystycznych, biur co-workingowych i innych wymagających zautomatyzowanego zarządzania dostępem do nieruchomości.

Piotr będzie mówił o automatyzacji w oparciu o doświadczenie i wiedzę zgromadzoną w ciągu ostatnich 3 lat współpracy z osobami i firmami, które zajmują się wynajmem krótkoterminowym w ramach projektu PINmaster. Piotr przedstawi  najważniejsze przesłanki przemawiające za automatyzacją. Zaproponuje ustrukturyzowane, systemowe podejście do biznesu ułatwiające analizę, zarządzanie, optymalizację i rozwój. Omówi dostępne narzędzia i typowe etapy automatyzacji oraz tytułowe studium przypadku: Automatyzacja wynajmu krótkoterminowego, czyli jak dzięki procesowemu podejściu zwiększyć sprzedaż 2-krotnie!

REJESTRACJA

Zarejestruj się teraz! (strona wydarzenia)
Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu w systemie CRM, w zakładce "wydarzenia".

Zapraszamy od godz. 17:45.

Agenda spotkania przedstawia się następująco:
  • 17:45-18:15 - networking i rejestracja uczestników
  • 18:15-18:30 - powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
  • 18:30-19:15 - wystąpienie - Piotr Dybiec
  • 19:15-19:30 - przerwa networkingowa
  • 19:30-20:30 - wystąpienie - Piotr Dybiec
  • 20:30 - przeniesienie spotkania do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody.

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 100 PLN!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Waldemar Kochanek
Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu
poznan@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X