• Brak produktów w koszyku.

Najem krótkoterminowy - to "forma najmu, która ostatnich latach zyskała popularność wśród turystów, którzy chcą podróżować w łatwy i tani sposób. Właściciele wynajmują im swoje prywatne pokoje lub mieszkania, bo dla nich to szybki i dość znaczny zarobek, który w kalkulacji miesięcznej często opłaca się bardziej niż wynajęcie mieszkania na dłuższy czas"  donosi Polsat News na łamach swojego portalu internetowego. 

Link do artykułu.

Czy rzeczywiście najem krótkoterminowy to takie "kokosy" dla właścicieli mieszkań? I czy rzeczywiście jest zagrożeniem dla branży hotelarskiej?  Jedynie osoby, które się nim zajmują wiedza, z iloma problemami muszą się borykać w swojej codzienności.

Porozmawiamy o tym podczas XI Kongresu Mieszkaniczników organizowanego w Warszawie w dniach 23-24.11.2019 r. Moderatorem panelu będzie Tomasz Burcon,  Mieszkanicznik z dużym doświadczeniem w tej branży.

Tematy pozostałych paneli dyskusyjnych na Kongresie:

  • "Selekcja najemcy - na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy najmu, wymiana doświadczeń." Moderator: Monika Balińska
  • "Kwatery pracownicze - specyfika prowadzenia działalności". Moderator: Waldemar Kochanek
  • "Tendencje rozwoju rynku nieruchomości w Polsce i Europie" Moderator: Hanna Milewska-Wilk
  • A na panelu głównym - "20 legalnych i kontrowersyjnych sposobów na nieuczciwego najemcę! Jak wybrać właściwą drogę?". Moderator: Jacek Kusiak.

Więcej informacji o panelach dyskusyjnych - link

Zapraszamy do udziału w kongresie: rejestracja

X