0
  • Brak produktów w koszyku.

Zgodnie z zapowiedzią, w dniu 18 lipca w Warszawie, odbyło się pierwsze spotkanie arbitrów Sądu Arbitrażowego przy Stowarzyszeniu Mieszkanicznik. W spotkaniu wzięli udział kandydaci na arbitrów z całej Polski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Jacek Kusiak oraz Wiceprezes Zarządu - koordynator projektu - Robert Kuliga.

Na spotkaniu arbitrów omówione zostały m.in. kwestie organizacyjne związane z uruchomieniem sądu, zasady współpracy arbitrów ze stowarzyszeniem oraz treść umowy o pełnienie funkcji arbitra, którą wkrótce podpiszemy z wszystkimi kandydatami.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom spotkania, którzy pomimo okresu wakacyjnego znaleźli trochę czasu i aktywnie włączyli się w budowę pierwszego w Polsce Sądu Arbitrażowego poświęconego nieruchomościom oraz przekazali nam wiele konstruktywnych sugestii, które będziemy starali się wykorzystać przy jego dalszej organizacji. 

Zainteresownie mediów powstającym przy Stowarzyszeniu Sądzie Arbitrażowym świadczy o tym, że pomysł jest dobry. Wierzymy, że zaangażowanie arbitrów w jego uruchomienie i efektywne rozstrzyganie sporów będzie skutkować odniesieniem sukcesu na skalę całego kraju.  

Zachęcamy do przeczytania artykułów, które są podlinowane w zakładce MEDIA O NAS.

 

Oceń ten wpis
X