0
  • Brak produktów w koszyku.

6 marca w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie Mieszkaniczników. Tym razem gościliśmy Filipa Kowarskiego, który jest twórcą doskonałego narzędzia dla inwestorów - moniter.pl

Swoją bardzo merytoryczną prelekcję wygłosił nasz drugi gość – mec. Piotr Dobrowolski, który w swoim wystąpieniu opowiedział o szczegółach związanych z umową najmu. Dowiedzieliśmy się między innymi w jakich sytuacjach najemca ma prawo takową umowę wypowiedzieć, a także kiedy my możemy rozwiązać umowę z najemcą. Piotr opowiedział o odpowiednich klauzulach w umowach oraz o ciekawych przypadkach związanych z umowami najmu. W trakcie, jak i po prelekcji Piotr został zasypany licznymi pytaniami. W szczególności dotyczyły one trudnych przypadków, które związane są z prawnymi aspektami umów najmu, z którymi na co dzień mierzą się Mieszkanicznicy

Cieszymy się, że kolejne spotkanie Mieszkanicznik Poznań cieszyło się tak dużym zainteresowaniem i że spełniło Wasze oczekiwania merytoryczne i networkingowe.

Kolejne spotkanie Mieszkanicznika odbędzie się 10 kwietnia. Tym razem naszym gościem będzie Paweł Nykiel, który opowie o społecznych programach mieszkaniowych.

A już 17 i 18 marca w Poznaniu odbędą się targi mieszkaniowe. Z tej okazji serdecznie Was zapraszamy na nasze stanowisko. Do zobaczenia!

Oceń ten wpis
X