0
  • Brak produktów w koszyku.
mieszkanicznik - Nieruchomości w EGZEKUCJI - jak poradzić sobie z zadłużoną nieruchomością Live 15.02

Już w środę 15.02.2023 o g 12:00 zapraszamy na LIVE, na którym eksperci Mieszkanicznika apl. radc. Marta Serwińska i Łukasz Kuczek z Kancelarii Pledziewicz i Legal Media – odszkodowania bankowe, opowiedzą o tym jak poradzić sobie z zadłużoną nieruchomością.

Poruszymy takie tematy:

1) czy da się coś zrobić jeśli rozpoczęła się już egzekucja komornicza?
2) czy komornik może popełnić błędy?
3) czym jest bankowy tytuł egzekucyjny?
4) jak tę wiedzę może wykorzystać inwestor?
5) błędy w „covidowych” operatach szacunkowych
6) jak współdziałając z dłużnikiem można zarobić na nieruchomości?

Live odbędzie się TUTAJ.
Zapisz sobie ta datę w kalendarzu i bądź z nami!

Bądźcie z nami 15.02.2023 godz. 12:00

O prelegentach:

apl. radc. Marta Serwińska - Kierownik działu ochrony klienta rynku finansowego w sporach sądowych i upadłości konsumenckiej w Kancelarii Pledziewicz. Aplikant radcowski. Specjalizuje się w zagadnieniu zadłużenia konsumentów oraz przedsiębiorców w instytucjach finansowych. W ramach praktyki zawodowej bada w szczególności kwestie związane z nieważnością umów kredytów i pożyczek złotówkowych, jak i procesem wypowiedzenia tych umów przez instytucje finansowe. W ramach tzw. antywindykacji doszukuje się nieprawidłowości w egzekucjach komorniczych oraz tytułach wykonawczych, na podstawie których egzekucje są prowadzone.

Łukasz Kuczek - ekonomista. Od 2008 roku z sukcesami działał w branży finansowej pomagając klientom w spełnianiu ich marzeń o własnym domu. Dzięki wieloletniej działalności poznał wszystkie aspekty branży finansowej. W latach 2017-2019 współwłaściciel placówki partnerskiej banku. Od 2019 związany z Legal Media, a od 2020 pracuje w strukturach spółki jako Dyrektor, odpowiedzialny za dział obsługi klienta. Ceniony przez klientów za wiedzę i fachową pomoc w rozwiązywaniu ich problemów.

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X