0
  • Brak produktów w koszyku.

Drodzy Członkowie, Sympatycy, Przyjaciele Mieszkanicznika!

Rok 2022 był dość trudny dla nas wszystkich. Ale, jak to mówią, im większy dół, tym silniejsze odbicie, a członkowie naszej społeczności nigdy się nie poddają. My również.

Na naszych lokalnych szkoleniach w 22 miastach Polski sale pękają już w szwach. Nasi eksperci otrzymują dużo pytań o poradę. U parterów – ruch w interesach! Mimo, że rynek nie jest łatwy, My się nie poddajemy i rozwijamy, a wszystko dzięki ZINTEGROWANEJ SPOŁECZNOŚCI, którą budujemy już ponad 11 lat.

Nam również udzieliła się ta atmosfera i wdrażamy w 2023 r. nowe projekty, jak:

>> Baza okazji inwestycyjnych Stokinvest (inwestorzy z kapitałem ok 40 MLN PLN i wiele ciekawych inwestycji).
>> Baza lokalnych fachowców.
>> Akademia Mieszkanicznika przygotuje dla Was nowe materiały VOD, kursy i szkolenia.
>> Otwieramy nowe oddziały (Zielona Góra), reaktywujemy nieaktywne( Lublin, Sydney), obserwujcie swoich Liderów i bierzcie udział w szkoleniach lokalnych.
>> Siadamy do „okrągłego stołu” z przedstawicielami rządu, aby przedstawić propozycje zmian w ustawie o ochronie praw lokatorów.
>> Kontynuujemy walkę o przywrócenie amortyzacji mieszkań.
>> Przygotowujemy szkolenie stacjonarne dla osób początkujących w wynajmie, aby zwiększyć podaż mieszkań na wynajem (wkrótce detale),
>> W tym roku zorganizujemy również czwartą edycję konkursu „Mieszkanicznik Roku 2023” oraz coroczny KONGRES MIESZKANICZNIKA 04.11.2023.

Dziękujemy że jesteście. Razem tworzymy wspaniałą, wspierającą się społeczność, która zmienia ten rynek już od 11 lat. Jak wiadomo to finanse są podstawą do wszelkich działań, do podążania za marzeniami i realizacji celów. Dziękujemy, że wspieracie nas swoimi składkami.

Jak już zapowiadaliśmy od 1 marca składki członkowskie zostaną podwyższone przy przedłużeniu członkostwa TYLKO o 50 zł, (z 300 do 350 zł) a dla  nowych osób dołączających do Stowarzyszenia TYLKO o 100 zł, (z 450 do 550 zł). Podwyżka TYLKO inflacyjna.

Nie podnosimy opłat za szkolenia lokalne, aby jeszcze bardziej pobudzić Was i zachęcić w tym 2023 roku do spotykania się na żywo, zostawiamy decyzje o wysokości opłat za szkolenia lokalne Waszym Liderom, którzy najlepiej orientują się w sytuacji na rynku lokalnym.

Jeśli jednak chcielibyście przedłużyć swoje członkostwo lub dołączyć do naszego grona na obecnych warunkach, to jest to możliwe do 08.03.2023 do końca dnia. Jeśli jesteś członkiem i ważność Twojej składki kończy się za kilka miesięcy, możesz ją opłacić już dziś, jeszcze przed podwyżką. Wówczas termin ważności składki zostanie przedłużony o rok od daty wymagalności. Możesz opłacić również składkę na dwa lub trzy lata korzystając z obecnych rabatów.

Jeśli Twoje członkostwo straciło ważność, po opłaceniu członkostwa, jego ważność zostanie zaktualizowana, aby była ważna rok od daty wpłaty.

Zaloguj się na swoje konto członkowskie (https://crm.mieszkanicznik.org.pl/), szybko przelicz sobie korzyści i wybierz najlepszy dla Ciebie wariant.

Zobacz jakie KORZYŚCI płyną z członkostwa w Mieszkaniczniku.

Pamiętaj! Twoje składki to nie tylko korzyści dla Ciebie z bycia członkiem stowarzyszenia. To również gest zaangażowania- Twoja "cegiełka" w budowaniu społeczności. Razem z nami wpływasz na zmiany społeczne i gospodarcze, dzięki którym wynajmowanie jest bezpieczniejsze. Dziękujemy i do zobaczenia na żywo co miesiąc na szkoleniach lokalnych, w Akademii i na Kongresie.

Bądźcie z nami!

Zespół Mieszkanicznika

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

X