0
  • Brak produktów w koszyku.

Już 23 kwietnia (sobota ) o godz. 17:30 na naszym kolejnym spotkaniu Mieszkanicznik Londyn ponownie gościć będziemy doświadczonego architekta - Romana Hałat.
Temat spotkania: "Jak poprzez extension zwiększyć wartość rynkową nieruchomości".

PRELEGENT

W roli prelegenta wystąpi Roman Hałat, który od 20 lat pracuje na rynku brytyjskim (w tym od 10 w ramach własnej firmy). Specjalizuje się w residential projects i może się poszczycić projektami realizowanymi nie tylko w UK, czy Polsce, ale także w Chinach!

Roman Hałat jest członkiem the Royal Institute of British Architects, Architects Registration Board and Association of Polish Engineers in the UK.

Jeśli chcesz poznać tajniki pracy architekta, na co zwracać uwagę budowie extension i jak osiągnąć maksymalną wartość nieruchomości, nie może cię na tym spotkaniu zabraknąć!

MIEJSCE SPOTKANIA

Wyjątkowo w kwietniu spotkanie odbędzie się w sobotę na Ealing Broadway.
Dokładny adres: Having Green Babtist Church - Upper Amherst room, W5 2UP, Ealing (wejście po prawej stronie kościoła przez przeszklone drzwi).

Kilka miejsc parkingowych znajduje się po obu stronach kościoła. Dodatkowo darmowy parking możliwy na okolicznych uliczkach: Gordon Road, Mound Park Road, Eaton Rise, lub na parkingu Springbridge Multi-Storey.

Po spotkaniu krótki networking w tym samym miejscu, skąd następnie przeniesiemy się przed godziną 20:00 do pobliskiego pubu BrewDog Ealing.

REJESTRACJA

Rejestracja na szkolenie jest możliwa przez link: https://www.ticketsource.co.uk/stowarzyszenie-mieszkanicznik-oddzia-londyn/kwietniowe-spotkanie-stowarzyszenia-mieszkanicznik-oddzial-londyn/e-qqzajq

Do zobaczenia!

Alicja Skuza
Lider o/ Mieszkanicznik Londyn
londyn@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
mieszkanicznik.org.pl
X