0
  • Brak produktów w koszyku.
mieszkanicznik Londyn 17.03 - Odkryj tajemnicę nowego brytyjskiego budżetu - prelekcja i spotkanie z doradcą prawa podatkowego

Oddział Mieszkanicznika w Londynie zaprasza już 17.03 na prelekcję: Aktualna sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych oraz jej wpływ na zakup i sprzedaż nieruchomości.

Zmiany zapoczątkowane jeszcze w zeszły roku na rynku kredytów mieszkaniowych w UK spowodowały duże zmiany na rynku mieszkaniowym.
Jak aktualnie wygląda sytuacja z uzyskiwaniem kredytu? Jakie czynniki się zmieniły i na co musimy zwrócić szczególną uwagę szykując siędo zakupu pierwszej lub kolejnej nieruchomości?
Jak sytuacja na rynku kredytowym odbiła się na rynku mieszkaniowym w Anglii? Czy wchodzimy w dobry czas na zakup nieruchomości?

Bilety można nabyć po kliknięciu w link: https://www.ticketsource.co.uk/stowarzyszenie-mieszkanicznik-oddzia-londyn/t-gajpvea

Nasi prelegenci

Na te oraz wiele innych pytań związanych z rynkiem kredytowym i mieszkaniowym w Anglii odpowiedzą nasi paneliści:
Beata Kurczek:
Beata jest brokerem w firmie Smart Choice Financial Services. Od lat pomaga swoim klientom spełniać marzenia o posiadaniu własnych czterech ścian. Wspiera inwestorów, którzy chcą założyć, lub rozrzeszyć swoje portfolio nieruchomości (zarówno w ramach zakupów na osoby indywidualne, jak i firmy LTD).

Ireneusz Stąporek:
Ekspert rent to rent oraz współzałożyciel OTIUM Estate Agents. Tworzy projekty Joint Venture pod buy to let. Pomogą znaleźć nieruchomości inwestycyjne w Anglii. Profesjonalista/ Zawsze chętny do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Moderatorem będzie Alicja Skuza - liderka Mieszkanicznik Londyn, agentka nieruchomości, specjalistka od angielskiego prawa lokatorskiego. Nacodzień współpracująca głównie z dużymi, brytyjskimi inwestorami w nieruchomości jako konsultant oraz specjalista od lettings. Jej najnowszy projekt - Nieruchomości według Blondynki, ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu runku nieruchomości w Anglii oraz ułatwienie dostępu do materiałów w rodzimym języku Polonii w Anglii.

Data i miejsce

Spotkanie odbędzie się 17.03.2023 od godz. 18:30  w The Dock Club - Podium Ealing (85 Uxbridge Rd, London W5 5TH), blisko Ealing Broadway. 

Dodatkowo, z okazji wypadającego w ten dzień Dnia Świętego Patryka, zapraszamy na wyjątkowy networking, pełen wyśmienitych trunków w doborowym towarzystwie inwestorów nieruchomości, specjalistów z zakresu wynajmu, sprzedaży, HMO, RTR oraz zarządzania nieruchomościami, a także finansów (mortgage brokers, financial advice).
Spotkanie współorganizowane przez Mieszkanicznik Londyn, Otium Estate Agents, Smart Choice Financial Services oraz nowo powstały projekt Nieruchomości według Blondynki.
Mieszkanicznik Londyn jest partnerem medialnych Asbiro Reaktywacja Londyn, na które serdecznie zapraszamy już 1 kwietnia 2023 r. Przyjdź na nasze marcowe spotkanie i poczuj przedsmak niesamowitego wydarzenia, jakie szykuje nam Asbiro Londyn.

Agenda spotkania:

18:30 - rejestracja
19:00 - rozpoczęcie prelekcji, wykład, otwarta dyskusja, Q&A
20:30 - networking
ok 23 - zakończenie spotkania ( nie wykluczamy, że jak to było w przeszłości, najbardziej wytrwali będą kontynuować wieczór w innym miejscu)

Bilety można nabyć po kliknięciu w link: https://www.ticketsource.co.uk/stowarzyszenie-mieszkanicznik-oddzia-londyn/t-gajpvea

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis
X