0
  • Brak produktów w koszyku.
mieszkanicznik Londyn - 20.01.2023 - spotkanie z Jerzym Sempowiczem

Mieszkanicznik Londyn wraz ze Smart Choice Financial Services zaprasza w Nowym Roku 2023 na wyjątkowe wydarzenie.

Już 20 stycznia 2023 (piątek) o godz. 18:30 w Podium - Ealing Cross (85 Uxbridge Rd, London W5 5TH) zapraszamy na spotkanie z gościem specjalnym z Polski.

Nasz prelegent:

Jerzy Sempowicz

Przede wszystkim inwestor, bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży, poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Zarządzanie nieruchomościami, wynajem lokali mieszkalnych i użytkowych, zarządzanie wynajmem lokali obcych. Kupno-sprzedaż nieruchomości, oddłużanie komornicze, oddłużanie bankowe.

Pomoc w obrocie nieruchomościami, odblokowywanie sprzedaży nieruchomości zadłużonych ponad wartość. Regulowanie stanów prawnych, mediacje, negocjacje. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek.

Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy eventów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku, WIWN Wojciecha Orzechowskiego czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.
Autor książki “Od kelnera do rentiera”

Jeśli posiadacie już jakieś nieruchomości w Polsce, lub rozważacie, czy inwestowanie w ojczyźnie jest wciąż opłacalne - nie może Was na tym spotkaniu zabraknąć.
Jerzy pokaże Wam, dlaczego w Polsce wciąż możliwe są tak wysokie stopy zwrotu z inwestycji, o których w UK można by tylko pomarzyć.

Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja: www.ticketsource.co.uk/stowarzyszenie-mieszkanicznik-oddzia-londyn

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/977093916507303/

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zajrzyj do kalendarza Mieszkanicznika 🙂

Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

X