0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy 27 stycznia 2017 o godz. 19 na spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, na którym gościć będziemy Wojciecha Woźniczkę z prezentacją "Jak zarabiać na nieruchomościach dzięki skutecznym negocjacjom?".

!!! Wojciech Woźniczka to ekspert w dziedzinie sprzedaży i negocjacji, autor książki "NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach" (www.negocjujizwyciezaj.pl). Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 6000 uczestników z przeszło 60 firm. Na co dzień sam inwestuje. Posiada własne mieszkania na wynajem na pokoje oraz aktywnie podnajmuje mieszkania i zajmuje się "flipowaniem" na własnych rachunek. Współpracuje z Inwestorami z całej Polski, którym doradza przy transakcjach zakupu oraz sprzedaży nieruchomości, a także z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości. W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości stworzył i prowadzi wraz z Piotrem Hryniewiczem pierwsze w Polsce „Warsztaty negocjacji dla inwestorów w nieruchomości” http://edukacjainwestowania.pl/szkolenia/negocjacje/, dzięki którym uczestnicy osiągnęli liczone w milionach złotych korzyści finansowe.

!!! Gościem specjalnym spotkania będzie Piotr Hryniewicz - inwestor z branży nieruchomości , przedsiębiorca i trener, twórca Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości. Więcej informacji: http://edukacjainwestowania.pl/szkolenia/inwestowanie-w-nieruchomosci/

Do zobaczenia,
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy Liderzy Oddziału Łódź
lodz@mieszkanicznik.org.pl

====================================

PLAN SPOTKANIA
18.45-19.00 Rejestracja
19.15-21.00 Wykład Wojciecha Woźniczki
21.00-22.30 Networking

MIEJSCE SPOTKANIA
Hort Cafe, Piotrkowska 106/110, Łódź

====================================

UWAGA! Konieczne są wcześniejsze ZAPISY i opłaty, które są zbierane do 24 stycznia 2017, liczba miejsc jest ograniczona. W ramach opłaty za spotkanie zapewniony będzie catering - ciasta na półmiskach oraz kawa i herbata bez ograniczeń.

 

Oceń ten wpis
X