0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na październikowe spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się w piątek 27 października o godz. 19.00 w HortCafe w Łodzi.

Gościem spotkania będzie Ronald Szczepankiewicz, współwłaściciel znanej spółki RM Kredyty i autor pierwszen na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych „Tajna Broń Kredytobiorcy”.

Tytuł spotkania: Najefektywniejsze sposoby budowania i optymalizacji zdolności kredytowej pod hurtowe zakupy mieszkań

O prelegencie: Ronald Szczepankiewicz - specjalista ds. kredytów hipotecznych. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz licznych szkoleń z zakresu nieruchomości, finansów oraz kredytów organizowanych m.in. przez Piotra Hryniewicza. Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się bankami hipotecznymi w Polsce będąc ekspertem m.in. takich firm jak Home Broker Doradcy Finansowi, Expander Advisors czy Efect Doradztwo Finansowe S.A. Obecnie jako współwłaściciel spółek RM KREDYTY Niezależne Pośrednictwo Kredytowe oraz ANL Najem, na co dzień pomaga polskim i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich ekspert kredytowy. Odbył ponad 3 tys. osobistych spotkań z klientami.

Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych pt. "Tajna Broń Kredytobiorcy". Dzięki połączeniu tematyki nieruchomości oraz kredytów hipotecznych książka okazała się bestsellerem wśród kredytobiorców oraz ekspertów kredytowych.

Prywatnie zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową.
www.RMKREDYTY.pl
www.TAJNABRONKREDYTOBIORCY.pl

====================================

PLAN SPOTKANIA 
18.45-19.00 Rejestracja 
19.15-20.15 Wykład cz.1
20.15-20.30 Przerwa kawowa
20.30-21.30 Wykład cz.2
21.30-22.30 Rozmowy z prelegentem, networking

 

MIEJSCE SPOTKANIA 
Hort Cafe, Piotrkowska 106/110, Łódź

====================================

UWAGA! Konieczne jest wcześniejsze opłacenie spotkania – do środy 25.10, liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów. W ramach opłaty za spotkanie zapewniony będzie catering - ciasta na półmiskach oraz kawa i herbata bez ograniczeń.

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z tego spotkania – udostępnij informację o spotkaniu!

Opłata za spotkanie w Łodzi dla członka stowarzyszenia z ważną składką (proszę sprawdzić!) - 20 zł 
https://secure.transferuj.pl/?h=5ea80334824a585e164d68babaa938e77857aa39

Opłata za spotkanie w Łodzi dla osób, które nie mają ważnej składki członkowskiej - 50 zł 
https://secure.transferuj.pl/?h=a969a2b714be6b7ea82a7ca5e9bbe9cc2e57bedd

 

Do zobaczenia, 
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 
Liderzy Oddziału Łódź 
lodz@mieszkanicznik.org.pl

Oceń ten wpis
X