0
  • Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na październikowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 15.10.2020. Będzie inspirująco!

O  PRELEGENCIE

Ludzie mówią o Martynie, że jest business woman. Ona myśli o sobie raczej jako o kobiecie z wielką pasją.
Autorka pierwszej papierowej książki o home stagingu napisanej przez home stagera w Polsce.
Od kilku lat inwestuje i pomaga inwestować innym w nieruchomości.

Prowadzi firmę zajmującą się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży i wynajmu (Home staging). Dzięki niej nieruchomości zyskują na wartości. Jest lekarzem od nieruchomości: wyszukuje deficytów i stawia diagnozę :).
Jest udziałowcem w dwóch spółkach związanych z nieruchomościami. Jej wielkim wsparciem jest mąż Marcin, który prowadzi firmę Metr Kwadratowy Nieruchomości sp. z o.o. zajmującą się pomocą w inwestowaniu w nieruchomości i obsługą kompleksową klientów (od znalezienia nieruchomości, po pomoc w remoncie, aranżacji, bezpiecznym wynajmie i dalszej opiece). Martyna prowadziła wiele szkoleń dla inwestorów z zakresu home stagingu m.in. w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Berlinie, Gdańsku i Toruniu.

Współtworzy platformę z szkoleniami on-line. Stanowi również inspiracje dla studentów, dlatego została zaproszona do udziału do kilku projektów m.in. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na Uniwersytecie Łódzkim.

Czy to Cię wystarczająco zachęciło aby ją poznać?
Masz wielką okazję poszerzyć dzięki niej swoja wiedzę z zakresu home stagingu. www.martynaszczawinska.pl, www.metrkwadratowy.net

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-20.45 Gość specjalny - Martyna Szczawińska
20.45-21.00 Podsumowanie
po. 21.00 networking i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE

Osoby spoza stowarzyszenia LINK

Rejestracja dla członków stowarzyszenia.
• Zaloguj się na stronie https://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
• przejdź do KALENDARZA WYDARZEŃ
• Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
• Dokonaj rejestracji i opłaty.

PIERWSZE LOGOWANIE NA NOWEJ STRONIE
Aby mieć dostęp do treści nowej strony należy ponownie ustawić hasło. Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia. Hasło można ustawić po kliknięciu w LINK
W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl

Partnerem lokalnym krakowskiego oddziału jest:

Zapraszamy,

Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie
krakow@mieszkanicznik.org.pl

FAQ:

Czy muszę być członkiem Stowarzyszenia aby na nie przyjść?
Nie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem oraz nieruchomościami.

Interesuje się nieruchomościami ale własnych nie mam jeszcze, czy to miejsce jest dla mnie?
Oczywiście! W Stowarzyszeniu chętnie dzielimy się swoją wiedzą, każdy z nas kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki - zapraszamy serdecznie.

Dlaczego spotkania są biletowane?
Dzięki rejestracji możemy przewidzieć również ilość osób na spotkaniu. Koszty ze sprzedaży biletów - są to koszty przede wszystkim logistyczne.

Jestem zaawansowanym inwestorem, czy to miejsce dla mnie?
Na spotkaniu duży nacisk kładziemy na wiedzę jak i na networking! Wiec to miejsce będzie idealne dla Ciebie aby pozyskać nowe kontakty biznesowe. Poza tym dyskusja z innymi inwestorami i wymiana doświadczeń - zawsze jest bezcenna!

Co zrobić po spotkaniu?
Upewnij się, że zapisałeś sobie datę kolejnego spotkania. Polub nasz fan page: Mieszkanicznik Kraków - tam będziesz na bieżąco informowany o tym co się dzieję. Do osób od których dostałeś wizytówki odezwij się w ciągu 48 godzin, dzięki temu zapamiętają Cię. Na kolejne spotkanie zaproś znajomych - im większa społeczność tym więcej możliwości.

Oceń ten wpis
X