0
  • Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie, które odbędzie się w czwartek 21.04.2022 od godz. 18:00.
Klaudia Leszczyńska przedstawi prelekcję: Homestagingowe tajniki dla mieszkań inwestycyjnych i błędy, które rujnują efekty

Prelegentka:

Klaudia Leszczyńska

Home stagerka, inwestorka, finansistka, autorka biznesowego kursu dla Home Stagerów oraz kursu Home Staging 2.0, a także licznych branżowych publikacji. Reprezentuje w Polsce międzynarodowe stowarzyszenie dla Home Stagerów – IAHSP Europe . W 2021 roku zdobyła nagrodę Trifecta w światowym konkursie Best of Home Staging 2021, który oznacza zwycięstwo we wszystkich 3 kategoriach: Industry Leadership, Client Care Excellence oraz Staging Excellence. Otrzymała także tytuł Home Stagera Roku 2021 w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się:

O Home Stagingu słyszało już większość inwestorów, ale czy wiesz, że jego nieumiejętne zastosowanie może zrujnować wszystkie poczynione wcześniej starania? Dowiedz się z jakich trików warto korzystać, a czego unikać jak ognia, a także kiedy warto zlecić Home Staging profesjonaliście. Sprawdź na jakich zbędnych wydatkach możesz zaoszczędzić i w co zainwestować więcej, żeby uzyskać jeszcze wyższy zwrot z inwestycji.

Agenda spotkania:

18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-19.15 Gość specjalny - Klaudia Leszczyńska „Homestagingowe tajniki dla mieszkań inwestycyjnych i błędy, które rujnują efekty” cz. 1
19.15-19.30 Przerwa
19.30-20.30 Gość specjalny - Klaudia Leszczyńska „Homestagingowe tajniki dla mieszkań inwestycyjnych i błędy, które rujnują efekty”  cz. 2
20.30-20.45 Podsumowanie

Spotykamy się na żywo!

MIEJSCE:

Hotel GALAXY, Kraków

OPŁATY

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 35 zł, do 19.04 do godz. 12:00

Pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostanie członkiem Stowarzyszenia).

Opłata online od 19.04 od godz:12:00:
Członkowie 70 zł
Osoby spoza stowarzyszenia - 150 zł
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE:

do 21.04.2022 do godziny 12:00

Link do rejestracji dla gości: https://bit.ly/Krakow04_2022

Członkowie
Aby dokonać rejestracji na spotkanie prosimy zalogować się w naszym CRM: https://bit.ly/3tprUsy
A następnie w zakładce "wydarzenia" należy wybrać rejestrację na spotkanie.
Uwaga! należy ustawić nowe hasło. Można to zrobić po kliknięciu w link "Zapomniałeś hasło?" znajdujący się na stronie logowania do systemu CRM.
Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia.
Logowania na stronie Mieszkanicznika i w CRM są oddzielne.

 

Zapraszamy

Małgorzata i Dawid Michna
Liderzy oddziału w Krakowie
krakow@mieszkanicznik.org.pl

 

jest partnerem lokalnym krakowskiego oddziału.

 

 

FAQ:

Czy muszę być członkiem Stowarzyszenia aby uczestniczyć w spotkaniu?
Nie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem oraz nieruchomościami. Dla członków Stowarzyszenie udział w spotkaniu jest bezpłatny

Interesuje się nieruchomościami ale własnych nie mam jeszcze, czy to miejsce jest dla mnie?
Oczywiście! W Stowarzyszeniu chętnie dzielimy się swoją wiedzą, każdy z nas kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki - zapraszamy serdecznie.

 

Oceń ten wpis
X