• Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,
Po listopadowym, szóstym już z kolei, ogólnopolskim kongresie Mieszkaniczników zapraszam wszystkich zaintersowanych na kolejne, lokalne spotkanie w Katowicach. Spotykamy się 18 grudnia (czwartek), w stałym miejscu, czyli świetlicy KZGM w Katowicach, przy ulicy Grażyńskiego 5 (nieopodal Spodka i Ronda).

Formularz rejestracji na spotkanie: TUTAJ

Tym razem naszym głównym gościem będzie Kacper Kaczmarek, Mieszkanicznik od 2008 roku, zarządza portfelem kilku domów i mieszkań. Urodzony w 1982 r. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki – Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Studium Podyplomowego – Gospodarka Nieruchomościami – Zarządzanie, Utrzymanie, Wycena – Politechniki Wrocławskiej. W roku 2010 uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń do projektowania. Jest członkiem Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów. Współtworzy biuro architektoniczne MOI ARCHITEKCI www.moiarchitekci.pl, specjalizuje się w projektach budowlanych optymalizujących najem mieszkań i domów.. i zmienia rudery w perełki :-) Prywatnie mąż i tata trójki dzieci: Zbysia, Rysia i Janeczki.

Kacper opowie nam o optymalizacji najmu rozumianej jako podział mieszkań/domów na pokoje jednoosobowe. Czyli jak z danej powierzchni wycisnąć jeszcze więcej :-)

Formalnie spotkanie zacznie się o 19.00, a rejestracja już od 18.30.

Agenda wygląda następująco:
18.30-19.00 rejestracja uczestników i networking
19.00-19.20 powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
19.20-20.40 zaproszony gość: Kacper Kaczmarek
20.20-20.40 sesja pytań
20.50 słowo na niedzielę :-) , zapowiedź kolejnego spotkania i pożegnanie

Uwaga!!!: utrzymujemy zmienioną formę opłaty za uczestnictwo w spotkaniu!!!
Członkowie Stowarzyszenie NIE PŁACĄ. Członkowie – oznacza osoby z opłaconą składką na 2014 rok
Dla „nieczłonków” opłata ulega podwyższeniu i wynosi 20zł.
Ważne: Opłata za uczestnictwo może zostać zaliczona na poczet składki członkowskiej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 24 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
Radek Rup & Team co się zowie :-)

X