0
  • Brak produktów w koszyku.

Moi Drodzy,

6 czerwca 2014 odbyło się kolejne spotkanie Śląskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Było łącznie 25 osób, a co najważniejsze – kilka nowych twarzy.

Po krótkim podsumowanie ostatniego łódzkiego Kongresu Mieszkanicznika, przeszliśmy do konkretów.

Ogłosiliśmy „Nowe otwarcie Oddziału Śląsk” – czyli aktywizujemy się, działamy, motywujemy się, aby RAZEM Zrobić Więcej. Po godzinnej burzy mózgów na naszej „tablicy” zadań pojawiły się ciekawe pomysły, a co najważniejsze osoby, które będą odpowiedzialne za ich realizację (oczywiście mogą liczyć na pomoc innych Mieszkaniczników J

Postanowiliśmy również po raz kolejny zapytać Was o opinię dotyczącą pracy oddzialu, tego co można jeszcze poprawić i pomysłów na przyszłość.

Dlatego pod załączonym linkiem znajdziecie anonimową ANKIETĘ, której wypełnienie zajmie max 5 minut, a pozwoli nam jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania. To o co prosimy to wypełnienie jej w wolnej chwili. Wnioski przedstawimy na kolejnym spotkaniu.

Dodatkowo ustaliliśmy, że zmodyfikujemy ciut formę spotkań. Nadal będą raz w miesiącu, ale raz będziemy gościć prelegenta, a raz ktoś z członków podzieli się swoimi doświadczeniami – np z ostatniej inwestycji. Potem będzie czas na spokojną rozmowę smiley

A co jeszcze działo się oprócz naszej burzy mózgów?

Radek pokazał prezentację „Inwestycje Śląskie”. Był to materiał z ostatniego ogólnopolskiego kongresy Mieszkanicznikow. Humorystycznie mówiąc, można by podzielić go na dwa tematy przewodnie::„Jedna inwestycja, 8 miesięcy i 100 000 zł zarobku” oraz„Jak kupić kawalerkę zapłacić za nią 0 zł i jeszcze otrzymać za to 8000 zł”. Czy faktyczne efekty inwestycji były tak optymistycznie – wiedzą Ci, którzy byli obecni.

„Przebiegliśmy” mapę śląskich inwestycji, poznaliśmy ciekawe sposoby inwestowania, dowiedzieliśmy się gdzie szukać okazji, omówiliśmy zasady jakimi prowadzący kieruje się przy wynajmie.

Opowieści innych inwestorów, kolejne studium przypadków, podpowiedzi i ciekawe rozwiązania, możesz poznać jeśli będziesz odwiedzał nasze spotkania.

Zatem już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się jeszcze w czerwcu, 26.06 o godzinie 19.00

Naszym gościem będzie Olek Kiebel - zabrzański mieszkanicznik. Opowie o swojej pierwszej inwestycji, błędach jakie popełnił i "przygodach" związanych z posiadaniem mieszkania na wynajem. Jeśli zaczynasz przygodę z inwestycjami w mieszkania - przyjdź posłuchaj, ucz się na nie swoich błędach, to dużo tańsze od popełniania ich samemu. Jeśli już inwestujesz, masz swój portfel nieruchomości - przyjdź posłuchaj, podziel się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Formularz: Rejestracja

pozdrawiamy serdecznie

Radek Rup & Team co się zowie 🙂

 

Oceń ten wpis
X