0
  • Brak produktów w koszyku.

Ostatnie spotkanie było – z tego co słyszę z opinii uczestników – udane. Przede wszystkim dopisała frekwencja – naliczyłem 19 osób. A frekwencja była wysoka, bo temat był arcypraktyczny i arcyciekawy. Nie przeszkodził nam nawet uszkodzony projektor. Zaczęliśmy od kilka spraw organizacyjnych – dosłownie 15 minut. Potem Tomek – szef katowickiego oddziału firmy Mzuri przedstawił pokrótce które – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – nieruchomości będziemy oglądać i... kawalkada samochodów sprawnie ruszyła przez Katowice

Dwa pierwsze mieszkania, zlokalizowane na katowickim Załężu były świeżo po remoncie, gotowe do wynajęcia. Usłyszeliśmy sporo ciekawych informacji i poznaliśmy trochę kuchni Mzuri. Trzecie mieszkanie – w trakcie remontu, było pierwszym z planowanych do odwiedzenia na osiedlu Tysiąclecia. Ostatnie – czwarte – czekało na najemcę, też na Tysiącleciu, już po lekkim liftingu.

Kto nie dał rady przyjechać – niech żałuje. Kto był – przyjął sporą dawkę wiedzy praktycznej, która pewnie zaowocuje w przyszłości. Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Tomka. Za chęci, poświęcony czas, przygotowanie objazdu i prezentację nieruchomości. Dla wszystkich mających dodatkowe pytania – poniżej namiary:

www.mzuri.pl
o/Katowice
ul. Kwiatkowskiego 18 lok. 4
40-824 Katowice
kom: 796 218 012

A co dalej?
Zgodnie z zapowiedzią zapraszam już teraz na kolejne spotkanie 28.06 o godzinie 19.00 w sali KZGM. Będzie to ostatnie spotkanie śląskich Mieszkaniczników przed wakacjami.

Agenda przewiduje:
- krótkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. W czerwcu mija bowiem dokładnie rok od Kongresu otwarcia w Silesia Expo. Zobaczymy, co udało się w przeciągu roku zrobić, a co jeszcze przed nami.
- praktyczny warsztat z zakresu negocjacji. Spróbujemy wspólnie uratować komuś życie, (albo nie) Poznamy kilka technik negocjacyjnych, etc.
- omówienie jednego przypadku zakupu nieruchomości z rynku śląskiego. Cyfry, liczby numery, przemyślenia, itd.

Agendę potwierdzę i przypomnę o spotkaniu w połowie czerwca.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych cywilizowaniem polskiego rynku najmu!

Radek Rup

Oceń ten wpis
X