0
  • Brak produktów w koszyku.

WYBORY DO WŁADZ STOWARZYSZENIA
na kadencję 2024 - 2028

 

 

Zarząd Stowarzyszenia w osobach: Jacek Kusiak, Robert Kuliga i Katarzyna Gontarczyk zawiadamia:

Z dniem 2 czerwca 2024 r.  upływa czteroletnia kadencja obecnych władz stowarzyszenia.

Zgodnie ze statutem został przeprowadzony nabór kandydatów na kolejną kadencję. Wszystkie osoby, które się zgłosiły pracują od 1 lutego br., spełniając wymóg 3-miesięcznej bezpłatnej pracy na rzecz stowarzyszenia, aby się wdrożyć we wszystkie realizowane projekty oraz przedstawić własny obszar kompetencji.

 

Z przyjemnością przestawiamy sylwetki
KANDYDATÓW DO WŁADZ STOWARZYSZENIA NA KADENCJĘ 2024-2028.

KANDYDACI DO ZARZĄDU

Do zarządu może wejść minimalnie 2 kandydatów (statut przewiduje 2 do 5 członków).

Kolejność przedstawienia kandydatur – według daty wypełnienia deklaracji członkowskiej.

Jacek Kusiak

(49 lat, Warszawa)

Jest Członkiem-Współzałożycielem Stowarzyszenia i zasiada w zarządzie od początku istnienia 2012 roku. Od 2014 roku pełni funkcję prezesa zarządu. Jest „mózgiem” operacyjnym stowarzyszenia, zatwierdza i nadzoruje każdy projekt prowadzony przez grupy robocze w stowarzyszeniu. Pełni nadzór nad oddziałami w 20 miastach. Utrzymuje i dba o prawidłową komunikację wewnątrz jak i na zewnątrz stowarzyszenia.

Dzięki wypracowanym kontaktom z dziennikarzami regularnie występuje w mediach jako głos środowiska wynajmujących, nagłaśnia misję i cele stowarzyszenia. Nie boi się wyzwań i nie odpuszcza raz obranego celu. Widzi Stowarzyszenie za 10, 30 a nawet 100 lat.

Od 25 lat wynajmuje własne mieszkania, jest aktywnym inwestorem w nieruchomości oraz inne instrumenty rynkowe, pełniąc jednocześnie funkcje zarządcze i doradcze w innych spółkach.

Kandydując na kolejną kadencję deklaruje kontynuację rozpoczętej 12 lat temu misji i dalszy rozwój Stowarzyszenia na kolejne dekady.

O stowarzyszeniu mówi:
"Priorytetem dla mnie są zawsze CZŁONKOWIE i korzyści dla nich, po to założyliśmy Mieszkanicznika. Na drugim miejscu stawiam na rozwój oddziałów i wsparcie ich LIDERÓW,  ponieważ to oni zapewniają najwyższą merytorykę na lokalnych szkolenia. Na trzecim - organizację kongresów i innych wydarzeń, podczas których członkowie mogą nie tylko poszerzać swoja wiedze, ale również nawiązywać relacje biznesowe.  Chcę nadal budować wizerunek organizacji, która skupia osoby działające na rynku nieruchomości, niesie pomoc, wsparcie i pomaga swoim członkom rozwiązywać problemy."

Kontakt: jkusiak@mieszkanicznik.org.pl

Michał Zduńczyk

(42 lata, Gliwice)

Jest członkiem Stowarzyszenia od 2017 roku i przez pierwsze lata aktywności pełnił funkcję lidera oddziału w Dublinie. Od dwóch lat na stałe przebywa w Polsce i rozwija dodatkowo oddział w Gliwicach. Współpracuje również aktywnie z wszystkimi liderami w oddziałach południowej Polski. W 2023 roku dołączył do komisji rewizyjnej stowarzyszenia w związku z rezygnacją jednego z jej członków.

Ma doświadczenie w dziedzinie finansów oraz planowania biznesowego, które zdobywał w branży lotniczej, oraz w największych firmach z sektora IT. Obecnie wykorzystuje swoją korporacyjną wiedzę, aby wspierać startupy oraz projekty inwestycyjne na terenie Irlandii i w Polsce (głównie Śląsk). Ma również doświadczenie z zakresu współpracy z innymi organizacjami i instytucjami jak Forum Polonia, ambasada RP w Dublinie, Polski Klub Biznesu w Irlandii.

Znajomość specyfiki prowadzenia oddziałów stowarzyszenia, problemów liderów a także zdobyte kompetencje chciałby wykorzystać pełniąc funkcję członka zarządu w obszarze koordynowania współpracy z Liderami regionalnymi a także instytucjami samorządowymi i uczelniami.

Kontakt: gliwice@mieszkanicznik.org.pl

Dawid Michna

(43 lata, Kraków)

Jest członkiem Stowarzyszenia od 2017 roku. Od 2022 roku pełni funkcję Lidera oddziału w Krakowie, najszybciej rozwijającego się oddziału Stowarzyszenia 2023 roku. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z Liderami innych oddziałów, przygotowując wewnętrzne szkolenia, procedury, analizy, pomagając w ten sposób rozwijać całą organizację.

Jest również Głównym Analitykiem Stowarzyszenia. Publikuje merytoryczne artykuły na temat rynku wynajmu w mediach internetowych oraz w prasie branżowej, wykorzystując do analiz także tworzone przez siebie systemy cyfrowe. Jest informatykiem, konsultantem w zakresie cyberbezpieczeństwa, pasjonatem nowych technologii, optymalizacji i automatyzacji procesów. Posiada certyfikaty Lean Six Sigma Black Belt oraz Google Advanced Data Analytics Professional.

Wspólnie z żoną inwestuje od 2017 roku w mieszkania na wynajem długoterminowy w dwóch województwach Polski. Korzystając z wolności finansowej uzyskanej dzięki inwestycjom w mieszkania na wynajem, chętnie odwiedza inne oddziały Stowarzyszenia i dzieli się swoją wiedzą jako prelegent szkoleń lokalnych.

W związku z posiadaną wiedzą kierunkową (ukończone z wyróżnieniem studia Informatyka oraz Zarządzanie Finansami), a także doświadczeniem zawodowym, jako przyszły członek zarządu zadeklarował rozwinąć lub zrestrukturyzować przede wszystkim obszary finansów stowarzyszenia, informatyzacji organizacji, poukładania i optymalizacji procesów.

Kontakt: dawid.michna@mieszkanicznik.org.pl

Waldemar Sotnicki

(41 lat, Łódź)

Jest związany ze Stowarzyszeniem od 2020 r. i pełni rolę lidera ds. marketingu. W ciągu ostatnich 4 lat rozwinął wszystkie kanały social media. Dzięki prowadzeniu transmisji na żywo nawiązał dobre relacje ze środowiskiem Mieszkaniczników, stał się osobą rozpoznawalną, zdobył zaufanie i bezinteresowne wsparcie wielu osób dla osiągania celów rozwojowych stowarzyszenia. W tym czasie brał również udział w cotygodniowych spotkaniach zarządu, zna problemy i wyzwania stojące przed zarządem przyszłej kadencji.

Będąc wieloletnim przedsiębiorcą ma doświadczenie w budowaniu zespołów i zarządzania finansami.

Jako członek zarządu chce nadal pełnić funkcję lidera ds. marketingu przejmując dodatkową odpowiedzialność za kondycję finansową, rozwój oddziałów oraz sukces dużych przedsięwzięć jak Kongres Mieszkanicznika.

Kontakt: marketing@mieszkanicznik.org.pl

KANDYDACI DO KOMISJI REWIZYJNEJ

Do komisji rewizyjnej musi wejść co najmniej 2  kandydatów. Statut przewiduje 2 do 5 członków.

Bartosz Deka

(48 lat, Szczecin)

Jest członkiem Stowarzyszenia i Liderem szczecińskiego oddziału od pierwszych miesięcy istnienia stowarzyszenia, tj. od 2012r. Jest członkiem komisji rewizyjnej obecnej kadencji i pragnie kontynuować swoją funkcję w kolejnych latach.

Aktywny inwestor w nieruchomości, współtwórca marki AKED, profesjonalnego zarządcy mieszkań na wynajem. Chętnie dzieli się z członkami stowarzyszenia swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w dużej międzynarodowej korporacji. Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

Kontakt: szczecin@mieszkanicznik.org.pl

Radosław Rup

(47 lat, Katowice)

W Mieszkaniczniku od samego początku. Współzałożyciel i aktywny lider w Katowicach (do 2023 roku). Jest członkiem komisji rewizyjnej obecnej kadencji i pragnie kontynuować swoją funkcję w kolejnych latach.

Aktywny inwestor. Od 2010 roku na Śląsku buduje swój portfel nieruchomości na wynajem. Dążenie do wolności finansowej traktuje jak bieg maratoński: powoli, metodycznie, w oparciu o plan – do celu. Z wykształcenia politolog, z zainteresowań – humanista. Zawodowo od ponad 20 lat związany z rynkiem paliw. Od 2020 aktywnie prowadzi kanał na YouTube, dedykowany osobom działającym na szeroko pojętym rynku nieruchomości: https://www.youtube.com/channel/UCr88xmXe898sWIkZ8qJ5WHQ

Kontakt: rrup@mieszkanicznik.org.pl

Robert Kuliga

(49 lat, Warszawa)

Jest we władzach Stowarzyszenia od 2012 roku, na początku jako członek komisji rewizyjnej a od 2014 roku jako wiceprezes zarządu. Obecnie nadzoruje projekt Akademia Mieszkanicznika i wspiera w obszarze merytorycznym coroczny Kongres Mieszkanicznika.  Jest jednocześnie liderem oddziału w Warszawie od początku jego istnienia i utrzymuje stałe relacje z jego członkami.

Od 20 lat jest związany z rynkiem wynajmu prywatnego jako wynajmujący własne nieruchomości,  jako aktywny inwestor ale również jako jego badacz i obserwator.   Dzieli się wiedzą, pomaga odnaleźć i  budować członkom stowarzyszenia własną ścieżkę w drodze do zamożności publikując własne materiały w mediach internetowych:  https://linktr.ee/robert.kuliga.  Chętnie udziela wywiadów a jego wypowiedzi publikowane są w poczytnych mediach internetowych.

Kandydując na kolejną kadencję, tym razem do komisji rewizyjnej, deklaruje prowadzenie bieżącego nadzoru nad obecnymi i nowo wdrażanymi projektami.

Kontakt: rkuliga@mieszkanicznik.org.pl

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze zaplanowane jest na 28 maja 2024 r. w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wyborów i do zadawania pytań kandydatom.

 

Regulamin wyborów do władz na kadencję 2024-2028.
Karta do głosowania na kandydatów do władz.
Instrukcja do głosowania.
Pełnomocnictwo do udziału i głosowania.

X