• Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy na 44 spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze.

Tym razem postanowiliśmy złamać sztywne standardy comiesięcznych spotkań. Wrześniowym prelegentem będzie Wojciech Sirocki, który z wielką ochotą wystawi się na ostrzał i odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.

Już na styczniowym wystąpieniu Wojtek udowodnił, że nie ma dla niego tematów tabu… Tylko od Was zależy jakość tego spotkania. Wojtek to kopalnia pomysłów a jego wiedza ma mocne uzasadnienie w praktyce. Wojciech obecnie zarządza ponad tuzinem nieruchomości o wartości kilku milionów złotych. Przez 10 miesięcy w roku wynajmuje pokoje studentom a w okresie letnim udostępnia lokale turystom. Nieczęsto zdarza się okazja szczerej rozmowy z człowiekiem, który w drodze do sukcesu doświadczył tak niewyobrażalnej ilości ,,porażek''!!! Zapraszamy do rozmowy. 

MIEJSCE, CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30, spotkanie o godz. 18.00.
Data: 29 września 2016 (czwartek)
Rozpoczęcie: 18.00 (zapisy od 17:30)
Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk,
After Party - nieopodal...

KOSZT
Członkowie: bezpłatnie Goście: 40 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line) 50 zł cena przy płatności gotówką, Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24 h po spotkaniu.

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU
dotyczy również członków - https://356421-5.evenea.pl/

PRELEGENT
Wojciech Sirocki - gdańszczanin, który miał na tyle bezczelne marzenia, że 1,5 roku temu porzucił dobrze płaty etat (kierownicze stanowisko) by tworzyć własną firmę i budować swoje mieszkaniowe imperium. Dziś członek elitarnego stowarzyszenia przedsiębiorców Vantis Holding, prelegent Global Investor Club z Gdyni. Wojciech w krótkim czasie stał się ekspertem w dziedzinie najmów, podnajmów, negocjacji, budowania strategii oraz systemów usprawniających prace i wynoszących jego biznes na coraz wyższy poziom. Stał się również jednym z bohaterów książki Julii Burzyńskiej-Kaczyńskiej pt. "Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz". Julia jest autorką poczytnego bloga ,,Mieszkanicznik od podszewki'' oraz inwestorką na rynku Częstochowskim.

AGENDA SPOTKANIA
17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15 Wojciech Sirocki w krzyżowm ogniu pytań
21:00 Afterparty

Oprócz tego: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.

Zapraszają:
Tomasz Burcon i Basia Wodzińska, liderzy oddziału w Gdańsku
gdansk@mieszkanicznik.org.pl

X