0
  • Brak produktów w koszyku.

wrzesień, 2020

wt08Wrz18:3023:59Warszawa - 08.09.2020 - Jak Covid zmienia rynek, spotkanie z ekspertami

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Cześć Mieszkanicznicy,

Wakacje niestety już za nami, ale za to przed nami kolejne wyjątkowe spotkanie warszawskiego Mieszkanicznika, spotykamy się już we wtorek 08 września 2020 godz. 18.30 w hotelu Mercure przy ul. Złotej 48/54 (sala znajduje się na 1 piętrze).


Na wrzesień przygotowaliśmy dla Was kilka tematów.

Jacek Kusiak i Robert Kuliga z zarządu stowarzyszenia powiedzą na temat niedawno rozpoczętej nowej kadencji zarządu, inicjatywach i strategii rozwoju stowarzyszenia na najbliższe lata.

Porozmawiamy m.in. o tym jak Covid-19 zmienia rynek najmu, jakie stawia nam wyzwania i co możemy z tym zrobić, naszymi gośćmi będą również: Żaneta Anioł z firmy Remax, która omówi bieżącą sytuację na warszawskim rynku obrotu i wynajmu nieruchomości, Krzysztof Iwan z Guru Group omówi sytuację na rynku kredytów hipotecznych i dostępności finansowania, radca prawny Magda Tylipska  przekaże informacje na temat nowych regulacji i zmian prawnych.


Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.45 Bieżące sprawy Stowarzyszenia, losowanie nagrody, ogłoszenia, Żaneta Anioł, Krzysztof Iwan, Magda Tylipska raporty z rynku
19.45-20.00 Przerwa

20.00-20.45 Jak Covid zmienia rynek nieruchomości i co możemy z tym zrobić- Robert Kuliga plus prezentacja niespodzianka jeśli czas pozwoli J

20.45- Integracja w hotelowej restauracji Winestone

Poza tym jak zawsze zapewniamy: mały poczęstunek w formie napojów i ciastek, super atmosferę, świetnych ludzi, networking z praktykami rynku nieruchomości i możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia.

UWAGA! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na spotkaniu, będą wymagane maseczki, a ilość miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji


UWAGA, CZEKA NAGRODA!!!
Zarejestruj się na spotkanie poprzez formularz rejestracyjny do dnia 07.09.2020 do godz. 12.00 w południe i wygraj nagrodę książkową, którą wylosujemy na początku spotkania.


REJESTRACJA  NA  SPOTKANIE

Osoby spoza stowarzyszenia LINK

Rejestracja dla członków stowarzyszenia.
• Zaloguj się na stronie https://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
• przejdź do KALENDARZA WYDARZEŃ
• Wybierz spotkanie, które Cię interesuje
• Dokonaj rejestracji i opłaty.

PIERWSZE LOGOWANIE NA NOWEJ STRONIE
6.12.2019 aktywowaliśmy nową stronę.
Aby mieć dostęp do treści nowej strony należy ponownie ustawić hasło. Loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia. Hasło można ustawić po kliknięciu w LINK
W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt:
magda@mieszkanicznik.org.pl
biuro@mieszkanicznik.org.pl


UWAGA!

Wyjątkowo z tego spotkania nie będzie przeprowadzona transmisja online.

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj z nami i dołącz do naszej społeczności !!!

 

Pozdrawiam,
Robert Kuliga

Wiceprezes Stowarzyszenia
i Lider oddziału w Warszawie

Czas

(Wtorek) 18:30 - 23:59

X