• Brak produktów w koszyku.

marzec, 2021

pon08Mar18:0021:00Szczecin 08.03.2021 - Wypowiedzenie i rabat w czasie zarazy

Więcej

Szczegóły wydarzenia

TEMAT SPOTKANIA: "Wypowiedzenie i rabat w czasie zarazy"

O czym będzie?

Janek napisał tak: "Wielu z nas, ma w nieruchomościach ważne źródło utrzymania. Zatem strach o przepływy pieniężne jest jak najbardziej uzasadniony. Ale źródłem tego strachu nie jest tylko widmo otrzymania wypowiedzenia, czy prośby o obniżenie czynszu, tylko właśnie niewiedza – co dalej. Szkolenie powstało na kanwie moich własnych strachów, lęków, a nawet (tak, przyznaję, były takie 2 dni) paniki. Jako, że interesuje się aspektami prawnymi, a do tego jestem nigdy nie poddającym się fighterem, to dłuższy dopływ strachu i innych negatywnych emocji, prowadzi mnie do zaciśnięcia zębów i działania, nawet jeśli „boli”. Jeszcze jeden mail, jeszcze jeden paragraf, jeszcze jeden artykuł. Jako społecznik, wiedzę tą, później przelewałem i pogłębiałem na różnych grupach, dając wsparcie innym, potrzebującym pomocy. Teraz zapraszam Cię do zapoznania się "w pigułce" z tym, jak poradzić sobie w tym trudnym czasie. Gratisem dla uczestników spotkania będzie poradnik w formie e-booka. Dlaczego ten poradnik jest taki fajny? Sam, jako autor, korzystam z niego ciągle, bo jest świetnym kompendium, gdzie w jednym miejscu mam zawarte odpowiedzi na to, co zrobić… Publikacja ta oraz wiedza ze szkolenia, będzie Wam pomagała nie tylko teraz, ale też w przyszłości, ponieważ wiele zapisów jest ponadczasowych."

Prelegent:
Jan Gisterek. Aktywny inwestor nie lubiący rutyny i kochający wyzwania. Lider oddziału Mieszkanicznika w Bielsku-Białej. Nieruchomościami zajmuje się od 2014 r. Ma szerokie doświadczenie branżowe od zakupów komorniczych, przez pośrednictwo, zarząd nieruchomościami po nadzór inwestorski. Obecnie obsługuje ponad 100 umów najmu rocznie i prowadzi kilka projektów na kamienicach. Wymyślił sposób na załatanie dziury prawnej w najmie okazjonalnym. Jest również współautorem książki "Wszystkie drogi prowadzą do… nieruchomości".

MIEJSCE:
Każdy w swoim domu przed ekranem komputera. Spotkanie odbędzie się za pomocą clickmeeting – link do pokoju webinarowego wysyłamy na godzinę przed spotkaniem. 

KOSZT
Rejestracja online do 08.03 do godz. 16.00:
Członkowie stowarzyszenia: 0 zł
Goście: 50 zł

Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

REJESTRACJA:

Link do rejestracji: http://bit.ly/Szczecin_marzec

Nie widzisz możliwości rejestracji? Spróbuj tak:

  1. Zaloguj się na stronie  https://bit.ly/sm-logowanie (loginem jest adres email użyty przy rejestracji do stowarzyszenia)
  2. przejdź do https://bit.ly/mieszkanicznik-kalendarz-wydarzen
  3. Wybierz wydarzenie, które Cię interesuje
  4. Dokonaj rejestracji.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie

Czas

(Poniedziałek) 18:00 - 21:00

X