• Brak produktów w koszyku.

luty, 2020

wt04Lt17:3021:00Spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik - Kielce

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, 4 lutego w hotelu DAL – ul.Piotrkowska 12, p.1 sala A, godz. 17:30

——————————————————————
Temat: „Inwestycyjne ABC: Najczęstsze błędy inwestorów w nieruchomościach”
——————————————————————

Naszym gościem będzie:

Magdalena Żuchowska – Aktywny inwestor na rynku polskim. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła w 2016 roku i od tego czasu stale poszerza swój portfel inwestycyjny o nowe perełki i doświadczenia. Aktualnie posiada na własność 16 nieruchomości. Wynajmuje je długoterminowo i sama nimi zarządza. Lider oddziału Mieszkanicznik w Gorzowie Wielkopolskim i wicelider oddziału w Berlinie. Inwestowanie w nieruchomości – jak sama mówi – to jej pasja. Autorka książki „Z głową w chmurach z kasa w murach” jak (nie) inwestować w nieruchomości.

Ponadto razem z partnerem prowadzi w Berlinie największe biuro księgowości dla polskich przedsiębiorców działających na terenie Niemiec oraz jego oddział w Gorzowie Wielkopolskim, które zajmuje się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych., rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców. Jej misją jest zapewnienie opieki ludziom stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla firm budowlanych.

Współwłaściciel spółki Easy-Office działającej na terenie Niemiec, oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców, spółki MojeM2.home stawiającej pierwsze kroki w inwestycjach deweloperskich jak również spółki TinkBig prowadzącej sprzedaż online książek o tematyce inwestowania w nieruchomości jak i rozwoju osobistym. Prywatnie mama małej Lenki i partnerka życia i biznesu Darka.

Na spotkaniu dowiesz się jak krok po kroku przejść przez cały proces inwestycyjny, od postawienia sobie celu do wynajęcia bądź sprzedaży nieruchomości a w szczególnosci: 

– Jak określić cel, grupę docelową i rodzaj inwestycji i jak duży wpływ ma to na kolejne etapy inwestycji

– Czym jest akt notarialny i na co powinieneś zwrócić szczególna uwagę przy jego podpisaniu

– Jak odpowiednio zweryfikować najemcę

– Jakie są rodzaje umów i jak powinny być skonstruowane

–  Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe i jak obniżyć jego koszty?

– Jak skutecznie negocjować cenę zakupu mieszkania

– Jak małym nakładem finansowym podnieść wartość nieruchomości

– Jak sprawnie przeprowadzić remont unikając przy tym dodatkowych kosztów

– Jak wykonać odpowiednie zdjęcia wnętrza nieruchomości

– Czym jest umowa przedwstępna i co powinna zawierać

Nasz gość opowie również o najczęstszych błędach popełnianych przez inwestorów jak i o błędach które sama popełniła i słono za nie zapłaciła. 

——————————————————————
KOSZT

10 zł – dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką. Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę www.mieszkanicznik.org.pl podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło. Następnie kliknąć w wydarzenie i się zarejestrować.

Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
– 50 zł płacąc przelewem (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
– 80 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia

Aby dokonać rejestracji należy wejść na stronę www.mieszkanicznik.org.pl. Następnie kliknąć w wydarzenie i się zarejestrować.

Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 50 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.

——————————————————————
MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w Hotel DAL *** Kielce, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala A.
——————————————————————

AGENDA SPOTKANIA
17:30 – 17:45 Rejestracja i networking
17:45 – 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:00 – 19:00 Magdalena Żuchowska: „Inwestycyjne ABC: Najczęstsze błędy inwestorów w nieruchomościach” cz. 1
19:00 – 19:15 Przerwa na networking
19:15 – 20:15 Magdalena Żuchowska: „Inwestycyjne ABC: Najczęstsze błędy inwestorów w nieruchomościach” cz. 2
20:15 – 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.

——————————————————————
Partnerem spotkania jest Extra.broker Firma pomagająca inwestorom w obrocie nieruchomościami, której przedstawicielem jest Daniel Cisowski
——————————————————————

Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to znaczy że, interesujesz się nieruchomościami! ŚWIETNIE! Chciałbym Cię zaprosić do kontaktu. Jeżeli jesteś osobą pracującą w branżach związanych z nieruchomościami, agentem ubezpieczeniowym, osobą zajmującą się udzielaniem pożyczek, prawnikiem specjalizującym się w nieruchomościach lub architektem czy budowlańcem. A może posiadasz nieruchomość pod wynajem lub masz zamiar kupić nieruchomości w celu zarobkowym? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest zrzeszenie osób związanych z branżą nieruchomości, tak aby te osoby mogły wzajemnie siebie wspierać na co dzień w swoim biznesie. Nasze Stowarzyszenie organizuje szkolenia tematyczne oraz spotkania z ekspertami, z którymi członkowie stowarzyszenia będą mogli wymieniać swoje doświadczenia, zdobywać nowa wiedzę oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

10 powodów dlaczego warto być z nami, dla nowych osób:
https://mieszkanicznik.org.pl/dolacz-do-sm/
15 powodów dlaczego ludzie zostają z nami na lata:
https://mieszkanicznik.org.pl/dolacz-do-sm/

Dzięki Stowarzyszeniu zaoszczędzisz lub unikniesz kosztownych błędów podczas inwestowania! Uzyskasz korzystny kredyt lub dostęp do okazji i tym samym zwiększając stopę zwrotu z inwestycji!
Będziesz miał dostęp do sprawdzonej ekipy budowlanej lub remontowej! Sprzedasz nieruchomość lub znajdziesz na nią finansowanie!
To wszystko jest w zasięgu twojej ręki jeśli tylko przyjdziesz na nasze spotkanie, na którym spotkasz specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin. Jesteś specjalistą? To tym bardziej jest to miejsce dla ciebie, gdzie możesz znaleźć potencjalnych partnerów i klientów. Biznes robi się z ludźmi, bo to ludzie tworzą biznes. Na każdym spotkaniu jest ktoś nowy, a stali członkowie często przychodzą na każde z nich, bo wiedzą, że tu dowiedzą się o najnowszych okazjach, kwestiach prawnych, zdobędą wiedzę oraz rozwiązanie swoich problemów.
Bądź koniecznie z nami! Wiedza i kontakty które pozyskasz będą, niezbędne w drodze do Twojej wolności finansowej!

Zapraszamy!

Czas

(Wtorek) 17:30 - 21:00

X