• Brak produktów w koszyku.

marzec, 2019

wt05Mar18:3021:00Spotkanie Oddziału Warszawa- "Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać?"

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju warszawskie spotkanie Mieszkaniczników, spotykamy się już 5 marca 2019. Rejestracja i networking rozpocznie o godz.18.00, a spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30. Uwaga !!! Tym razem spotykamy się w nowej lokalizacji w Oxford Tower przy ul. Chałubińskiego 8 (sala na parterze budynku)


W styczniu gościem i prelegentem będzie nasza lokalna członkini oddziału Paulina Majewska-Goździk założycielka firmy o intrygujaco brzmiącej nazwie pokoje69.pl, która podzieli się z nami swoim praktycznym doświadczeniem prowadząc prelekcje pt: "Mieszkania, pokoje, mikrokawalerki. Co wybrać?"

Kilka słów o Paulinie- remonty prowadzi w kobiecy sposób:) materiały budowlane zawsze zamawia w butach na obcasach. W gronie ekip remontowych ceniona za rysowanie serduszek na schematach elektrycznych.  Poza tym jak mówią osoby znające Paulinę jest osoba otwartą, która do ludzi wychodzi "z sercem na dłoni"

Szczególnie specjalizuje się w negocjacji cen mieszkań z właścicielami, przeprowadzaniem remontów i rekrutacji najemców w najwyższych kwotach. Osiąga bardzo niski "współczynnik pustostanów", a czasem nawet nadsprzedaż, bo uważa, że pustostan to marnotrawienie zasobów.

 

Podczas spotkania:

1. Zostanie wybrana ekspercka loża szyderców: konsultant z księgowości, remontów, asystenci od pokojów i podnajmu oraz ksiądz

2. Przeprowadzimy analizę "plusów" i "minusów" wynajmu na pokoje i w całości

3. Opowiemy o tym, jak rozpoznać nieruchomości, które przyniosą największy zysk jako inwestycje na pokoje i na mikro kawalerki.

4. Sprawdzimy co można wyczytać z rzutu nieruchomości i na jakie punkty zapalne należy zwrócić uwagę.

5. Omówimy ważne wskazówki przed planowaniem remontu w systemie najmu na pokoje i na mikro kawalerki.

6. Które koszty warto minimalizować? Zakres kosztów remontu i umeblowania?

7. Scenariusze remontu w podnajmie – co warto przewidzieć.

Jeśli wystarczy czasu case study: inwestycja w zakup nieruchomości w kredycie na gruncie nieuregulowanym. Czy to może się udać?


Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking
18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia,ogłoszenia i losowanie nagrody,
19.00-19.15 Przerwa
19.15-20.45 Paulina Majewska- Goździk Prezentacja

20.45-       Networking ciąg dalszy

 

UWAGA CZEKA NAGRODA!!!
Zarejestruj  się na spotkanie poprzez formularz rejestracyjny do dnia  04.03.2019 do godz. 12.00 w południe i wygraj nagrodę książkową, którą wylosujemy na początku spotkania.


P.S. UWAGA, UWAGA TRANSMISJA !!!  

P.S. Uwaga, uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.

Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 05.03.2019 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.

Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.

Osoby, które wykupią dostęp do transmisji LIVE otrzymają również  dostęp do nagrania z transmisji!

Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link poniżej:

 LINK: TRANSMISJA

Masz pytania/uwagi dotyczące transmisji? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl

 

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. 

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj z nami i dołącz do naszej społeczności !!!

Czas

(Wtorek) 18:30 - 21:00

X