• Brak produktów w koszyku.

marzec, 2019

czw07Mar17:3023:00Spotkanie Oddziału Częstochowa - Aktualne trendy na rynku nieruchomości

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Podczas marcowego spotkania w Częstochowie gościć będziemy Macieja Bisa z prelekcją na temat: "Aktualne trendy na rynku nieruchomości. O małych błędach, które mogą kosztować inwestora nawet 90 tys. zł rocznie."

Ludzie na co dzień nie zdają sobie sprawy, jak bardzo zysk z flipa uzależniony jest od wahań rynku. Przecież rynek nieruchomości wydaje się taki stabilny. Kupię, wyremontuję, sprzedam… Ale czy zawsze? Czy zauważyłeś/-aś, że czasami bardzo trudno o okazję? A może czasami coś Ci mówi, że trudno będzie sprzedać mieszkanie w założonej cenie?

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

– Inwestujesz w nieruchomości w modelu zakup-remont-sprzedaż (tzw. flip) albo chcesz zacząć,

– Patrzysz krytycznie i wolisz widzieć więcej, aby się nie sparzyć,

– Lubisz oprzeć się na twardej, merytorycznej wiedzy,

– Bezpieczeństwo inwestowania jest dla Ciebie ważne.

W czasie spotkania:

– Uchwycisz prawdziwą sytuację na rynku nieruchomości,

-Zaobserwujesz zaburzenia równowagi rynkowej i ich konsekwencje dla Twoich inwestycji – na konkretnych przykładach z całej Polski,

– Poznasz 4 różne metody badania rynku pod flipa, ich wady i zalety, oraz dokładność,

– Zbudujesz perspektywę automatyzacji inwestowania w oparciu o zaawansowane metody diagnozy rynku nieruchomości,

– Poznasz błędy, jakie popełnia większość inwestorów, a które kosztują ich do 90 tys. zł rocznie, a nawet więcej.

PROWADZĄCY o sobie: Nazywam się Maciej Bis, i jestem przedsiębiorcą oraz inwestorem. Na co dzień analizuję dane rynku nieruchomości, specjalnie pod flipa. Klienci najbardziej cenią mnie za prawdziwą wiedzę, konkretne podejście do tematu i ukierunkowanie na zwiększenie ich zysków. Jestem ekspertem w analityce rynkowej. Daję Ci policzalną przewagę na rynku nieruchomości. Uważam, że najlepsza inwestycja to taka, która zabiera inwestorowi nie więcej niż 30 minut dziennie. Inwestuję głównie na odległość, zawsze z wykorzystaniem własnych analiz i bez tzw. “badania rynku”. Zajmuję się flipami, i uwielbiam posiadać tzw. wolny czas. Dlatego non stop wymyślam metody i strategie, dzięki którym mogę inwestować pewnie, zyskownie i bezpiecznie, poświęcając temu jak najmniej czasu.

Z tych wszystkich usprawnień i odkryć narodził się unikalny, autorski, kompletny system inwestowania na odległość R.O.B.O.T. Moje działania są określane przez liczby: 2 minuty – tyle zajmuje mi określenie dokładnego zysku z danej oferty. 429 – tyle rynków w Polsce przeanalizowałem dla swoich klientów oraz dla siebie w 2018 roku. 96,0% – 99,7% – tyle wyniosła sprawdzalność cen w moich analizach w II połowie 2018 roku.

Dlatego nie zwlekaj – zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

PS. Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party w pizzerii Allegro!

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:00

X