• Brak produktów w koszyku.

październik, 2020

wt27Paź17:4523:00Rzeszów - Skąd wiedziałem, że ten czas nadejdzie i co zrobiłem aby więcej zarobić? TOMASZ BURCON

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Witaj!

27.10.2020 o godz.17:45 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie naszego oddziału.

Gościem naszego spotkania będzie: TOMASZ BURCON.

Absolwent IT na PG od 1988 z pasją fotografuje, a od 1996 roku jest związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Z inwestorami współpracuje od 1992 roku, a od 2012 roku sam też inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami – 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. fotografie wyglądające jak wizualizacje (wzrost ceny +10% i wynajmu +20%), podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. 
Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo- Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.

O CZYM BĘDZIE SPOTKANIE
Wykład będzie inspirującym, innowacyjnym i sprawdzonym podejściem do wykorzystania sytuacji jakakolwiek nie wydawałaby się niekorzystna i obrócenie jej na swoją korzyść tak aby na niej zyskać, a nie stracić jak większość. Na przykładzie inwestowania w nieruchomości na wynajem i zarządzania najmem (krótko i długoterminowym). Opowiem skąd wiedziałem (2 lata wcześniej), że nastąpi zmiana i skąd miałem potwierdzenie we wrześniu 2019, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2020 roku. Pokażę jak za pomocą profesjonalnych zdjęć potrafię szybko sprzedać nieruchomość, i to o 10% drożej, i o 20% drożej wynająć i to zwiększając przy tym obłożenie o 20% do 30% – na liczbach i konkretnych przykładach, które możesz sam sprawdzić i potwierdzić. W sierpniu miałem rekord sprzedaży mieszkań i domów wszechczasów. Jak to zrobiłem?

Co robić teraz? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim jak tworzyć okazję w zaistniałej sytuacji.

Na wykładzie możesz spodziewać się pełnej interakcji. Będę starał się dostosować wykład do potrzeb publiczności aby zmaksymalizować przekazywaną wartość, bo znany jestem z tego, że daję dużo tzw. "MIĘSA". Liczę na to, że Was nie zawiodę i znów będziecie mogli wyjść z pakietem praktycznej wiedzy i inspiracji. Przybywaj… będzie tak jak lubisz "SAME MIĘSO"!
===================================================

UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy, które trwają do 26.10, do godz. 20:00! 

REJESTRACJA

Rejestracja dla osób spoza stowarzyszenia jest możliwa przez STRONĘ WYDARZENIA 

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/info/?reset=1&id=580

(opłata online po kliknięciu w link = 100 zł)

Zniżka dla członków stowarzyszenia jest widoczna po zalogowaniu na stronie Mieszkanicznika  (opłata online dla zalogowanych członków = 20 zł)

Aktualne zestawienie spotkań w oddziałach Mieszkanicznika jest dostępne w KALENDARZU WYDARZEŃ https://mieszkanicznik.org.pl/kalendarz-wydarzen/

Zachęcamy do dokonywania wcześniejszej rejestracji z płatnością online, gdyż płatności dokonywane gotówką na miejscu są wyższe.
 
MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w hotelu Grein w Rzeszowie przy ul. Rejtana 1

AGENDA SPOTKANIA
17:45 – 18:00 Rejestracja i networking
18:00 – 18.15 Wstęp i sprawy organizacyjne
18:15 – 19:15 Tomasz Burcon cz.1
19:15 – 19:30 Przerwa
19:30 – 20:30 Tomasz Burcon cz.2
20:30 – … Networking i dalsza integracja w restauracji Grein Hotel

Pozdrawiamy,

Karolinsa Dąbrowska – Olczyk 
Artur Kucharzyk
Liderzy oddziału w Rzeszowie

Czas

(Wtorek) 17:45 - 23:00

X