• Brak produktów w koszyku.

marzec, 2020

wt03Mar18:0023:00Poznań: Rynek niemiecki vs polski - swego nie doceniacie, cudze chwalicie

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 3 marca (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Na szkoleniu w marcu pokusimy się o porównanie potencjału i możliwości inwestycyjnych w Polsce i Niemczech, wszystkich ciekawych świata i inwestowania, zapraszamy!  

Rynek Niemiecki vs Rynek Polski – swego nie doceniacie, cudze chwalicie!

Naszym gościem będzie Magdalena Żuchowska, od 2016 roku właściciel firmy i współwłaściciel spółki Easy-Office działających na terenie Niemiec, zajmujących się rejestracją firm i oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców. Ponadto wspolwlasciciel największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców – specjalizacja: księgowość i prowadzenie firm budowlanych.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info Sp.zo.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców. Jej misją jest pomoc przy stawianiu pierwszych kroków nowo powstałym firmom. 
Od 2016 roku razem ze swoim partnerem systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim i na terenie Berlina. Obecnie w Polsce mają już 18 nieruchomości na własność i wynajmują je długoterminowo, w Niemczech zajmują się podnajmem powierzchni biurowej. Z ich usług skorzystało już kilka tysięcy przedsiębiorców.

Swoją wiedzę zdobywa na licznych szkoleniach, kongresach i cyklicznie odbywających się spotkaniach Mieszkanicznika.
Autorka książki "Z głową w chmurach z kasą w murach" – jak nie inwestować w nieruchomości. Właścicielka wydawnictwa biznesowego Thinkbig.

Liderka Gorzowskiego Oddziału i wiceliderka Berlińskiego Oddziału Mieszkanicznika. Ponadto, cały czas inwestuje w dalsze kształcenie się i kreowanie własnej marki. Szczególnie ceni sobie kontakty z ludźmi. Działa według zasady: nie ważne co wiesz, ile pieniędzy masz lecz kogo znasz.

Na naszym szkoleniu dowiesz się między innymi: 

 • Czym różni się rynek Niemiecki od rynku Polskiego? 
 • Czy realia na rynku Niemieckim przejdą na rynek Polski?  
 • Jak duży wpływ na dzisiejsze inwestycje ma historia?  
 • Dlaczego w przeciwieństwie do Polaków tak wielu Niemców nie kupuje lecz wynajmuje nieruchomości?
 • Plusy i minusy inwestowania w Niemczech
 • Czym spowodowany jest boom budowlany w Niemczech?
 • Jaki jest powód zakazu najmu krótkoterminowego w dużych miastach Niemiec i czy grozi on też w Polsce? 
 • W co warto inwestować w Niemczech?
 • Formy opodatkowania na rynku Niemieckim.
 • Dlaczego kamienice w Niemczech są tak dobrze utrzymane?
 • Dowiesz się również jak wynajęłam dwie piwnice o powierzchni 10m2 za 2.500 tys. miesięcznie każdą  🙂 

Ponadto przedstawię mój model biznesowy, który stosuje z sukcesem od lat. Opowiem jak dywersyfikuje swój portfel inwestycyjny i jak ważne jest przy tym delegowanie zadań.  

Jeśli jest to dla Ciebie interesujące, to nie może Cię zabraknąć na tym szkoleniu!

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Magdalena Żuchowska
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Magdalena Żuchowska
20:30 – przeniesienie networkingu do Winestone Mercure

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online (Członkowie: 25 PLN / pozostałe osoby: 100 PLN), gdyż opłata w gotówce na miejscu przed szkoleniem wyniesie: 50 PLN dla Członków Stowarzyszenia i 150 PLN dla pozostałych osób! 

UWAGA: Zapisy zamykamy o 23:59 w poniedziałek 2 marca!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 23:00

X