0
  • Brak produktów w koszyku.

listopad, 2018

wt06Lst18:0023:30Poznań: Networking - spotkanie integracyjne dla Członków Stowarzyszenia

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 6 listopada (wtorek) o godz. 18:00 w Ogrodowa 12 Conference Center, sala GRAND. Tym razem ekskluzywne spotkanie networkingowe tylko dla CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA!

Zapraszamy od godz. 18:00. Agenda spotkania przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking, rejestracja uczestników, przywitanie
18:15-23:30 – Networking, rozmowy, sesje pytań, rozmowy… bo prawdziwą wiedzę zdobywa się w kuluarach/we foyer 🙂

Spotkanie będzie miało na celu lepsze zintegrowanie środowiska poznańskich Mieszkaniczników i tylko dla nich będzie dostępne = tylko dla Członków Stowarzyszenia.

Tematy przewodnie:

  • Zamknięcie sezonu wynajmu – przedyskutujemy zamknięcie sezonu, pogadamy o cenach, o trendach.. o tym czy już górka, czy rynek przegrzany… etc.
  • Handel mieszkaniami – popyt na rynku, standard najlepiej sprzedających się nieruchomości, dostępność, okazyjnych nieruchomości do zakupu, itp.

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody.

Osoby nie będące członkami Stowarzyszenia tym razem muszą się obejść smakiem… Zapraszamy na grudniowe spotkanie (będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych) i też planujemy coś extra!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% materiały budowlane / 5% pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie 20 PLN!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

 

Czas

(Wtorek) 18:00 - 23:30

X