• Brak produktów w koszyku.

grudzień, 2018

śr12Gr18:0021:00Poznań: Jak zrobić 200 flipów za 100.000.000 zł?!

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 12 grudnia (środa) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum, sala Stare Miasto B (parter). Tym razem porozmawiamy o handlu mieszkaniami (flipach).

Jak zrobić 200 flipów za 100.000.000 zł?!

Naszym gościem będzie Piotr Hryniewicz, inwestor, który od 2008 roku cieszy się wolnością finansową udowadniając na przykładzie swoim oraz Absolwentów swoich szkoleń, że można osiągnąć ją również na polskim rynku. Początkowo aktywnie inwestował zarówno w mieszkania, domy, działki rolne, działki budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, kamienice, projekty deweloperskie, a nawet lasy, natomiast analizując stopy zwrotu z kolejnych transakcji poszukiwał najbezpieczniejszej i najbardziej rentownej formy inwestowania w nieruchomości. To wówczas, w 2005 roku, zrodziła się w jego głowie koncepcja optymalizacji wynajmu mieszkań na pokoje, o której nikt nie mówił na polskim rynku, a od 2009 roku rozszerzył ją o podnajmowanie mieszkań. Pierwsze flipy zrealizował indywidualnie, wykorzystując własny kapitał, jednak te sukcesy i duże zainteresowanie współinwestowaniem z nim spowodowało, że zdecydował się na skalowanie biznesu i współpracę z inwestorami. W 2012 r. powstała pierwsza spółka inwestycyjna, która rok później ewoluowała do obecnie funkcjonującej pod nazwą Inwestycje Hryniewicz.pl, generującej ponadprzeciętne zyski dla wspólników i dostarczającej świetnie przygotowane mieszkania na wynajem jako "gotowce inwestycyjne", znane obecnie wszystkim inwestorom.

Piotr opowie nam o swoich doświadczeniach związanych z flipami, m.in. o tym: 

  • jak podejść do zakupu okazyjnej nieruchomości,
  • jak efektywnie podnieść wartość takiej nieruchomości,
  • jak korzystnie sprzedać nieruchomość,
  • jak skalować i budować biznes oparty na handlu mieszkaniami.

Zapraszamy od godz. 18:00. Agenda spotkania przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Piotr Hryniewicz
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Piotr Hryniewicz
20:30 – przeniesienie spotkania do pobliskiej restauracji

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody.

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie odpowiednio: 20 PLN i 80 PLN!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(środa) 18:00 - 21:00

X