• Brak produktów w koszyku.

sierpień, 2020

wt18Si16:0023:59Poznań: 18.08.2020 spotkanie integracyjne na koniec wakacji

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na spotkanie networkingowe członków Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 18 sierpnia (wtorek) o godz. 18:00 w MK Bowling w Galerii MM na ul. Święty Marcin!  

Spędzimy wspólnie czas rozmawiając, śmiejąc się i świetnie się bawiąc przy grze w kręgle i przy stołach bilardowych! Zabierzcie ze sobą znajomych i dobre humory!

Gdzie? MK Bowling (https://g.page/mkbowlingpoznan?share) 

Kiedy? Wtorek, 18.08 od godziny 18:00 do godz. ?? 🙂

Opłata za udział w spotkaniu taka sama dla wszystkich: 40 zł/os.

Mamy zarezerwowane tory do kręgli i stoły bilardowe, smaczne przekąski też się znajdą! 🙂

W ramach opłaty za wstęp na to wydarzenie zapewniamy wspaniałą atmosferę, ciekawe rozmowy, dostęp do stołów bilardowych i torów kręgielnych, będzie też co przekąsić, a napoje we własnym zakresie (w barze MK Bowling).

Nasze ostatnie networkingowe spotkanie było bardzo udane, nawet pomimo kapryśnej pogody, a teraz mamy więcej atrakcji i rozrywek, a miejsce, które wybraliśmy oferuje oprócz powyższego, również świetne widoki z tarasu na centrum Poznania!

Rejestrację zamykamy we wtorek 18.08 o godz 12:00, żebyśmy wiedzieli czy nie trzeba jeszcze zmienić rezerwacji na większą (mamy nadzieję) bądź mniejszą (myślę, że nie będę musiał).

Zapraszamy serdecznie!

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

Czas

(Wtorek) 16:00 - 23:59

X