• Brak produktów w koszyku.

październik, 2020

wt06Paź17:4523:59Poznań 06.10.2020: Działalność gospodarcza czy spółka? A jeśli spółka to jaka?

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 6 października (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum. Na październikowym szkoleniu doradca podatkowy przedstawi nam optymalne formy prowadzenia firmy w branży nieruchomości.

Działalność gospodarcza czy spółka? A jeśli spółka to jaka?

Naszym gościem będzie Marek Golec, absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji. Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Doradza również w doborze formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. 

Współwłaściciel biura rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości, które rozszerza swoją ofertę dla klientów spoza branży nieruchomościowej. Jeden z założycieli i współwłaściciel Magistri Tributorum sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą. Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem i rozumie biznesy klientów oraz uczestników szkoleń. Marek był też już gościem Mieszkanicznika w Poznaniu!

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Marek Golec
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Marek Golec
20:30 – networking

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online (Członkowie: 25 PLN / pozostałe osoby: 100 PLN), gdyż opłata w gotówce na miejscu przed szkoleniem wyniesie: 50 PLN dla Członków Stowarzyszenia i 150 PLN dla pozostałych osób! 

Ważne: Część opłaty za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Wtorek) 17:45 - 23:59

X