• Brak produktów w koszyku.

wrzesień, 2020

wt01Wrz18:0023:59Poznań 01.09.2020: Plan B - czyli dlaczego zwykłe oszczędzanie nie działa...

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne szkolenie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu! Spotykamy się 1 września (wtorek) o godz. 18:00 w Hotel Mercure Poznań Centrum. Na wrześniowym szkoleniu przedstawimy szerszy pogląd na inwestowanie, ujmujący nieruchomości, jako część strategii i dokładający kolejne cegiełki, mające na celu zabezpieczenie i/lub zwiększenie stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału. 

Plan B – czyli dlaczego zwykłe oszczędzanie nie działa…

Naszym gościem będzie Bartosz Jezierski, autor bloga MojPlanB.pl, aktywny inwestor. Oprócz przeprowadzenia ponad 30-tu remontów mieszkań na gotowce (mikrokawalerek i pokoi), ściśle śledzi rynek kryptowalut i akcji. Fundamentem jego strategii są nieruchomości, ale spekulacja czy długoterminowe profity z dywidend również zajmują ważne miejsce w jego portfelu inwestycyjnym. Otwarcie mówi o konieczności dążenia do niezależności geograficznej, politycznej i finansowej, podając konkretne sposoby na ich osiągnięcie. W 2018 oraz 2019 ostrzegał przed zbliżającym się kryzysem i wieszczył nadchodzącą gorączkę złota. Gdy w ostatnich miesiącach rynek notował spadki, jego portfel (podany publicznie Czytelnikom do wiadomości) zanotował ponad 60% stopy zwrotu za ostatnie 2 lata.

Na szkoleniu przedstawi nam informacje o szerokim spektrum inwestycji, które bierze pod uwagę w swojej strategii, będzie można dowiedzieć się m.in. o:

  • nieruchomościach – flipy? gotowce? najem? Jak wykorzystać je na swoją korzyść?
  • akcjach – jak w nie inwestować, wykorzystując do tego mieszkania na wynajem?
  • spekulacjach – czy w bezpiecznym portfelu jest na nie miejsce?
  • złocie – obalamy inwestycyjne mity
  • kontach off-shore – rozwiązanie tylko dla bogatych?
  • drugim paszporcie – najlepsza polisa na życie; jak najszybciej go uzyskać?

Zapraszamy od godz. 17:45. Agenda szkolenia przedstawia się następująco:

17:45-18:15 – networking i rejestracja uczestników
18:15-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:15 – wystąpienie – Bartosz Jezierski
19:15-19:30 – przerwa networkingowa
19:30-20:30 – wystąpienie – Bartosz Jezierski
20:30 – networking

Oprócz tego na naszym szkoleniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody!

Zapraszamy też do zakładania karty VIP Bricoman i korzystania z oferty. Bricoman oferuje Mieszkanicznikom stały rabat 1% na materiały budowlane / 5% na pozostały asortyment w formie punktów lojalnościowych! Hasło: Mieszkanicznik

Gorąco zachęcamy do płatności online (Członkowie: 25 PLN / pozostałe osoby: 100 PLN), gdyż opłata w gotówce na miejscu przed szkoleniem wyniesie: 50 PLN dla Członków Stowarzyszenia i 150 PLN dla pozostałych osób! 

UWAGA: Zapisy zamykamy o 23:59 w poniedziałek 31 sierpnia!

Ważne: Opłata za uczestnictwo w szkoleniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od szkolenia. Warto skorzystać!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl

Czas

(Wtorek) 18:00 - 23:59

X