• Brak produktów w koszyku.

październik, 2018

wt02Paź18:3021:00Październikowe spotkanie Oddziału Warszawa- "Co zrobiłbym inaczej, aby jeszcze szybciej osiągnąć sukces w nieruchomościach?"

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie Mieszkaniczników w Warszawie połączone z transmisją LIVE w internecie.

W październiku poruszymy temat: "Co zrobiłbym inaczej, aby jeszcze szybciej osiągnąć sukces w nieruchomościach?"

Gościć będziemy Filipa Kowarskiego, twórcę Moniter.pl, autora książki "Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej" oraz zapalonego inwestora, który opowie nam o w swojej opinii najbardziej optymalnym zarabianiu na nieruchomościach, osiąganiu wolności finansowej oraz jak łączy inwestowanie w nieruchomości z egzotycznymi podróżami tak abyście mogli w prosty sposób skorzystać z jego wiedzy.

Więcej informacji o Filipie i Moniter.pl znajdziecie na https://moniter.pl/r/mieszkanicznik


Miło nam również poinformować, że bezpośrednio przed naszym spotkaniem tuż za rogiem przy ul. Marszałkowskiej 89 nasz nowy złoty partner Centrum IKEA dla Firm serdecznie zaprasza Mieszkaniczników na Warsztat: “Jak korzystać z nowego katalogu IKEA” czyli co nieco o nowościach, o trendach i inspiracjach na wykończenie mieszkania.
Warsztat odbędzie się zaraz przed spotkaniem Mieszkanicznika, w Centrum IKEA dla Firm, już 2 Października, o godzinie 17:00. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia na adres mailowy:centrumikeadlafirm@ikea.com 

Ilość miejsc ograniczona do 25 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.


Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się minimum dzień wcześniej do godziny 12 w południe. 

Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.00 Bieżące sprawy Stowarzyszenia, losowanie nagrody

19.00-19.20 Przerwa

19.20-20.45  Filip Kowarski  – prezentacja i pytania

po. 20.45 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja

REJESTRACJA:

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu muszą wypełnić formularz rejestracyjny dostępny w linku poniżej.

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN (opłata za spotkanie zostanie zaliczona na poczet opłaty wpisowej do Stowarzyszenia w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia).

Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 80 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia  1 października do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło. Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel.731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250


P.S. Uwaga, uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.

Dla osób które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 02.10.2018 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.

Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.

Osoby, które wykupią dostęp do transmisji LIVE otrzymają również nieograniczony czasowo dostęp do nagrania z transmisji!

Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link poniżej:

 LINK: TRANSMISJA

Masz pytania/uwagi dotyczące transmisji? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

Czas

(Wtorek) 18:30 - 21:00

X