• Brak produktów w koszyku.

grudzień, 2019

pon09Gr17:4521:00Mieszkanicznik Szczecin - Niedozwolone klauzule w umowie najmu.

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Umowa najmu to umowa szczegółowo uregulowana w przepisach prawa. Możliwość dowolnego kształtowania jej treści – czyli praw i obowiązków jej stron – została mocno ograniczona.

Można się z tym zgadzać lub nie, jednak zawierając umowę najmu – zarówno jako wynajmujący, jak i najemca – trzeba mieć świadomość, czego w tej umowie nie powinno być i dlaczego.

W czasie spotkania omówimy takie kwestie jak rodzaje najmu, strony umowy najmu, postanowienia nieważne oraz niedozwolone klauzule umowne. Na wypadek, gdyby w Twojej umowie znalazły się takie nieważne lub niedozwolone postanowienia, omówimy też konsekwencje, jakie wiążą się z taką sytuacją.

Prelegent:

Adwokat Agata Klima-Nowak. Pomaga przedsiębiorcom i osobom prywatnym korzystnie i bezpiecznie zarządzać ich majątkiem. Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, umowami dotyczącymi nieruchomości, prawem spółek, dziedziczeniem i innymi sprawami majątkowymi. Jest lokalnym partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz właścicielką nieruchomości na wynajem.

MIEJSCE:
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

KOSZT
Rejestracja on line do 09.12 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 10 zł
Goście: 50 zł
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/ 
Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) – płatność tylko gotówką:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł
Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie

Czas

(Poniedziałek) 17:45 - 21:00

X