• Brak produktów w koszyku.

październik, 2018

czw25Paź19:0022:00Łódź - Spotkanie łódzkiego oddziału mieszkanicznik

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na otwarte, październikowe spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 25 października o godz. 19, czyli po raz pierwszy w czwartek. Gościem naszego spotkania będzie twórca Rafał Paluch, który wynajmuje w Krakowie ponad 500 pokoi. Oprócz tego, w przerwach, porozmawiasz z lokalnymi inwestorami i właścicielami mieszkań – zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi.

 

O PRELEGENCIE

Rafał Paluch – Twórca marki dobrynajem.pl obsługującej ponad 500 pokoi w Krakowie oraz cieszącego się dużą popularnością systemu do obsługi najmu – SON, inwestor, podróżnik, kilka miesięcy w roku spędza na poznawaniu kolejnych zakątków świata. Uszczęśliwia inwestorów poprzez łączenie ich pieniędzy z nieruchomościami, które jego spółka wyszukuje, negocjuje cenę, remontuje, wyposaża, a w końcu zarządza w sposób możliwe najmniej zajmujący dla inwestora. W biznes wszedł zakładając w wieku 18-stu lat firmę ISP (sprzedaż Internetu bezprzewodowego), obsługującą 1000 klientów, którą po 10 latach sprzedał z zyskiem.

 

TEMAT SPOTKANIA

Automatyzacja najmu na pokoje wg Rafała Palucha – przykłady z życia spółki wynajmującej pół tysiąca pokoi.

 

DATA SPOTKANIA

Czwartek, 25 października 2018, 19.00-22.00

 

OPŁATA

Opłata za spotkanie w Łodzi dla członka stowarzyszenia z ważną składką – 20 zł

Opłata za spotkanie w Łodzi dla osób, które nie mają ważnej składki członkowskiej – 50 zł 

MIEJSCE SPOTKANIA 

HortCafe, Łódź, ul. Piotrkowska 106 – wejście z boku, od pasażu Shillera, na salę bankietową. Zaparkować można z tyłu, przy urzędzie miasta/ przy pasażu Shillera.

 

Do zobaczenia, 

Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 
Liderzy Oddziału Łódź 

lodz@mieszkanicznik.org

Czas

(Czwartek) 19:00 - 22:00

X