• Brak produktów w koszyku.

listopad, 2019

czw14Lst18:0021:00Kraków- "Rozliczanie podatków z najmu i handlu mieszkaniami 2019-20"

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie.

Zapraszamy na listopadowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 14. listopada 2019 r. Będzie ciekawie!

„Rozliczanie podatków od najmu i handlu mieszkaniami”

Jeżeli wynajmujesz mieszkanie na długi termin lub handlujesz mieszkaniami – to spotkanie jest dla Ciebie.

Na spotkaniu dowiesz się jak:
1. dobrze rozliczyć najem z 2019 roku
2. dobrze rozliczać najem w nowym roku, ponieważ będzie sporo nt. zmian!
3. dobrze rozliczać handel mieszkaniami

Gość Specjalny – Grzegorz Grabowski
Współwłaściciel biura rachunkowego Wynajmistrz.pl wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości, autor książki „Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami”
Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących najem, podnajem, zajmujących się handlem lokalami mieszkalnymi oraz innymi formami zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również stworzenie firmy podnajmowej (którą następnie sprzedał) i flipy.
Wieloletni praktyk najmu, ekspert w obszarze rozliczeń z najemcami i rozliczeń podatku od najmu.
Jest autorem bloga www.wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami od wynajmu, rozliczeniami z najemcami i w innych kwestiach. Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach.
Prowadził wiele szkoleń i wykładów dla inwestorów i pośredników. Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Partner Spotkania: ParkCash

ParkCash – Twój personalny asystent parkowania. ParkCash to marketplace łączący kierowców z miejscami parkingowymi (w tym z ładowarkami elektrycznymi). Tworzymy jeden, spójny ekosystem parkowania dla kierowcy, który chce szybko zaparkować w domu, w pracy, na mieście i na urlopie przy szlaku turystycznym. Dzięki możliwości wynajmu na godziny i dni zwiększamy rentowność z inwestycji w miejsca postojowe. Zachęcamy do współdzielenia parkingów otwierając "zamknięte" miejsca postojowe na osiedlach, w biurowcach, muzeach, urzędach, hotelach lub małych parkingach. Prywatni właściciele mogą wynająć cyklicznie lub jednorazowo swoje miejsca parkingowe podczas pobytu w pracy, urlopu lub delegacji. Komercyjni właściciele parkingów dzięki ParkCash zdobywają nowych klientów i płatności mobilne oraz opcjonalnie system monitorowania miejsc parkingowych w oparciu o kamery i uczenie maszynowe. Bramy i szlabany otwieramy za pomocą aplikacji mobilnej i sterowników GSM/Bluetooth poprzez funkcję "Wirtualnego pilota" będącego alternatywą do tradycyjnych pilotów do bram i szlabanów.
 
W tym momencie ParkCash buduje bazę miejsc parkingowych w Krakowie i Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania aplikacji z Google Play oraz App Store i udostępnianie swoich miejsc parkingowych. Aplikacja jest bezpłatna i oferuje darmowe współdzielenie miejsc postojowych między sąsiadami w bloku lub w biurowcu, zapewniając tym samym "dodatkowe" miejsca dla gości i partnerów biznesowych.
 
Aktualnie firma przygotowuje się do uruchomienia pilotażowego wdrożenia w jednej z firm carshringowych. Dzięki kontaktom z miejskiego programu akceleracyjnego Warsaw Booster prowadzimy zaawansowane rozmowy nt. pilotażowego wdrożenia ParkCash na osiedlach największych polskich deweloperów oraz na korporacyjnych parkingach biurowych. W 2020 zaplanowane jest uruchomienie możliwości rezerwacji i płatności za ładowanie aut elektrycznych. Firma konsultuje też możliwość współpracy z systemami miejskimi w Warszawie i Krakowie, aby zapewnić spójność systemu z wdrażanymi systemami do zarządzania parkowaniem w strefach płatnego parkowania. Firma otrzymała nagrodę Top Startup Polski Wschodniej oraz zwyciężyła w programie akceleracyjnym Warsaw Booster.

 

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-18.35 Partner Spotkania – ParkCash
18.35-19.35 Rozliczanie najmu długoterminowego – Grzegorz Grabowski
19.45-20.45 Rozliczenia handlu mieszkaniami – Grzegorz Grabowski
20.4521.00 Podsumowanie
po. 21.00 
networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej.
Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. 

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowanu tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie

Czas

(Czwartek) 18:00 - 21:00

X