• Brak produktów w koszyku.

listopad, 2020

czw19Lst18:0021:00Kraków (on line) - 19.11.2020 - roszczenia kupujących i trudne techniczne przypadki w nieruchomościach

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie.

Zapraszamy na listopadowe spotkanie on line (Google meet), które odbędzie się w czwartek, 19.11.2020. Będzie inspirująco!

Na spotkaniu poruszymy takie zaganienia jak:
– roszczenia po zakupie,
– sąsiedztwo jednym z ważnych ryzyk zakupu nieruchomości (mieszkania w kamienicy)
– kiedy odradzamy zakup nieruchomości
– posiadanie nieruchomości to przywileje ale i odpowiedzialność,

Robert Rojek – Od 10 lat zajmuję się diagnostyką termowizyjną usterek tzw. Termowizja Defektu. Mając styczność z administratorami, zarządcami i właścicielami budynków często trafiam do klienta w sytuacjach patowych i kryzysowych dla rozwiązania problemu głównie w trakcie użytkowania. Dzięki temu też coraz częściej obsługujemy też klientów kupujących zanim zdecydują się rozpocząć procedurę zakupu.

Jak to mawia jeden z naszych dobrych znajomych "na nieruchomościach nie stracisz, ale możesz niechcący stać się inwestorem bardzo długoterminowym" 😉

Zarządzanie nieruchomością i finansami równie ważne jak zarządzanie ryzykiem.

 jest partnerem lokalnym krakowskiego oddziału.

Tym razem spotkanie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Google meet – tak abyśmy każdy siedząc w swoim własnym domu, mogli sie spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniem. Dzięki tej aplikacji, każdy będzie mógł zadać pytanie, czy wymienić się doświadczeniem. Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia.

Agenda spotkania:

18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-19.45 Gość specjalny – Robert Rojek
19.45-20.00 Podsumowanie

Członkowie Stowarzyszenia udział w spotkaniu bezpłatny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

REJESTRACJA NA SPOTKANIE:

Osoby spoza stowarzyszenia LINK

MIEJSCE: on line, każdy we własnym domu

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem Google meet – link do osób zarejestrowanych prześlemy o godzinie 17:00.

 

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie

 

FAQ:
Czy muszę być członkiem Stowarzyszenia aby uczestniczyć w spotkaniu?
Nie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem oraz nieruchomościami. Dla członków Stowarzyszenie udział w spotkaniu jest bezpłatny

Interesuje się nieruchomościami ale własnych nie mam jeszcze, czy to miejsce jest dla mnie?
Oczywiście! W Stowarzyszeniu chętnie dzielimy się swoją wiedzą, każdy z nas kiedyś zaczynał i stawiał pierwsze kroki – zapraszamy serdecznie. 

Dlaczego Google Meet?
Za pomocą tej aplikacji, każdego uczestnika jest widać i słychać, nie potrzeba nic instalować, dzięki czemu na spotkaniu jest możliwość pełnej interakcji.

Czas

(Czwartek) 18:00 - 21:00

X