• Brak produktów w koszyku.

czerwiec, 2020

czw18Czw18:0021:00Kraków, 18.06.2020 - "100 pytań o zarządzanie najmem"

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie.

Widzimy się osobiście! Jak za dawnych czasów, kiedy nie było Zooma i Clickmeeting, a webinary były opisywane w książkach science fiction!

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 18.06.2020. Będzie ciekawie!

„100 pytań o zarządzanie najmem”

Po długiej przerwie, w końcu możemy się spotkać na żywo! W tym miesiącu porozmawiamy o – zarządzaniu najmem. Będzie to okazja do zadania wszelkich nurtujących pytań w tym temacie! 

Odpowiadając na Wasze prośby – spotkanie będzie również w formie on line! Każda zarejestrowana osoba dostanie dostęp do pokoju webinarowego! Tak aby osoby spoza Krakowa mogły w nim uczestniczyć!

Józef Kajta – od 14 lat zajmuje się wynajem mieszkań, bazując na swoim doświadczeniu założył "Promabi" – firmę zajmującą się obsługą mieszkań na wynajem, a także stworzył cykl szkoleń "Mistrz Wynajmu" www.mistrzwynajmu.pl. Lider oddziału krakowskiego stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Temat wykładu: „100 pytań o zarządzanie najmem”

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.15-20.45 Józef Kajta – 100 pytań o zarządzanie najmem
20.45-21.00 Podsumowanie
po. 21.00 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym.

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowanu tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie

Czas

(Czwartek) 18:00 - 21:00

X