• Brak produktów w koszyku.

maj, 2021

czw06Maj18:0023:00Częstochowa 06.05.2021 prelekcja on-line Bartosz i Nina Jezierscy

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie on-line częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 6 maja, od godz. 18:00 
Na spotkaniu specjalnie dla nas prelecja Bartosza i Niny Jezierskich!
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektownie zaprojektować i efektywnie wyremontować mieszkanie na flipa, czyli jak "nie za miliony monet" uzyskać efekt wow mieszkania na sprzedaż – koniecznie bądź z nami na spotkaniu i posłuchaj!

Prelegenci: Bartosz Jezierski, Nina Jezierska

Bartosz – wolny finansowo przedsiębiorca i inwestor o bardzo szerokich zainteresowaniach, obejmujących nie tylko nieruchomości. Swoją wiedzą dzieli się na blogu https://mojplanb.pl/blog

Nina – projektantka, architekt wnętrz świetnie rozumiejąca punkt widzenia i potrzeby inwestorów w nieruchomości

Temat szkolenia: Flip sprawny i ładny, czyli jak remontować i projektować mieszkania dla klienta bez bólu głowy

Zrobiłeś już jakiegoś flipa? A może zastanawiasz się jak się za to zabrać? O czym pomyśleć, jak się za to zabrać, o czym nie zapomnieć? Na spotkaniu dowiedz się jak wygląda proces projektowania mieszkania, o czym pomyśleć i co zaplanować jeszcze przed rozpoczęciem remontu, a następnie jak sam remont przeprowadzić – na co szczególnie zwrócić uwagę, co wybrać: materiały, fachowcy, dodatki. W jakie elementy zainwestować więcej a na czym nie warto oszczędzać? Chcesz zrobić flipa? Musisz to wiedzieć!

Agenda:

17:45 – 18:00 Logowanie i networking
18:00 – 18:15 Wstęp, ogłoszenia i sprawy organizacyjne
18:15 – 21:00 Prelekcja (z przerwą na networking w trakcie), w tym:
                       Aspekty techniczne remontów na flipa (Bartosz)
                       Aspekty wizualne remontów na flipa (Nina)
21:00 – … Networking i dalsza integracja z udziałem prelegentów

Zapisy:

Gwarancję udziału w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 6 maja do godz. 15:00!

Link do webinaru zostanie wysłany w dzień spotkania, indywidualnie do osób zarejestrowanych.

Płatność:

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 0 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) – w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

Zapraszamy i do zobaczenia!

Czas

(Czwartek) 18:00 - 23:00

Dodaj komentarz

X