0
  • Brak produktów w koszyku.

lipiec, 2020

czw23Lip18:0021:00Gdańsk - 23 lipca - Magdalena Tylipska

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na 89 Spotkanie Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Na najbliższym spotkaniu gościć będziemy eksperta w dziedzinie prawa – Magdalenę Tylipską.

Magdalena Tylipska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Rozpoczynała karierę jako pracownik naukowy przy Katedrze Prawa Rzymskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 1992 – 1995 odbyła aplikacje sędziowską przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, a następnie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Od 1997 roku wykonuje zawód radcy prawnego. Ukończyła studia podyplomowe: Studium Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia z zakresu negocjacji i innych alternatywnych metod rozwiązywania sporów na Uniwersytecie Warszawskiem. Posiada uprawnienia mediatora sądowego.

W swojej karierze obsługiwała przedsiębiorstwa takie jak McDonald’s Polska Sp. z o.o., BP Europa SE Oddział w Polsce, Hortex Holding S.A., Polmos Żyrardów Sp. z o.o. i PKO Inwestycje Sp. z o.o., a także polskie firmy windykacyjne i deweloperskie. Od 2013 roku rozwija specjalizację w kierunku pomocy konsumentom i przedsiębiorcom poszkodowanym nieuczciwymi praktykami banków i innych instytucji rynku finansowego, w szczególności w zakresie kredytów indeksowanych i denominowanych kursami walut obcych. W latach 2016 – 2018 współpracowała z Fundacją Domus et Labor w Piasecznie. Od 2016 roku związana ze stowarzyszeniem Mieszkanicznik.org, które wspomaga wiedzą i doświadczeniem w ramach szkoleń członków i dyżurów eksperckich. Od 2017 roku współpracuje z Prywatną Wyższa Szkołą ASBIRO, gdzie prowadzi wykłady z zagadnień finansów i nieruchomości.

➡️ BILETY on-line można nabyć tylko do środy 22 LIPCA do godziny 23:59

➡️MIEJSCE, CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:15,
Spotkanie rozpoczyna się o godz. 18.00 
Miejsce: Hotel AMBER
Powstańców Warszawskich 45, 80-152 Gdańsk
After Party – w tym samym miejscu (Hotel Amber)

➡️MIEJSCA PARKINGOWE…
Brak miejsc pod hotelem. Prosimy parkować na parkingu przy Carrefour (powyżej hotelu) przy Powstańców Warszawskich lub przy kościele (poniżej hotelu) przy tej samej ulicy.

➡️KOSZT
Członkowie: 
25 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
50 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)
Goście:
100 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
150 zł cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Jeśli pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
gdansk@mieszkanicznik.org.pl tel. 792-966-998 (Basia Domarus)

Zapraszam serdecznie,

Basia Domarus
Lider Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik

Czas

(Czwartek) 18:00 - 21:00

X