• Brak produktów w koszyku.

maj, 2019

czw16Maj17:3021:45Drugie spotkanie Mieszkanicznika Berlin - Marka osobista w biznesie. Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie

Więcej

Szczegóły wydarzenia

„Marka osobista. Jak sprawić, by klienci o Ciebie zabiegali.”

O prelekcji:

Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie? Jak sprawić, by wśród wielu ofert wybrali właśnie Twoją i z uporem maniaka pragnęli współpracy z Tobą? Po tej prelekcji Twój biznes nabierze rozpędu, a Ty możesz już nie mieć czasu na wakacje… Bez względu na to, czy jesteś fryzjerem, mechanikiem samochodowych, sprzedawcą w lokalnym sklepie czy prezesem dużej korporacji – łączy nas wszystkich to samo: obsługujemy klienta. Na spotkaniu porozmawiamy o tym , co zrobić, by zamiast gonić za klientami, sprawić, że to oni będą zabiegać o współpracę z nami.

O Prowadzącym:

Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywałam na arenie międzynarodowej. Obecnie jest Liderką Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuje się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuje z inwestorami przeprowadzając „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem. Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspiera Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Jest podróżniczką, globtroterką, pasjonatką życia. Fascynuje ją życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbia smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się.

Temat wykładu: „Marka osobista w biznesie. Co zrobić, by klienci zabiegali o Ciebie”

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie.

➡️MIEJSCE 

Berlin Charlottenburg 

➡️CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:30,
Spotkanie rozpoczyna się 16 MAJA o godz. 18.00 

➡️REJESTRACJA I ZAKUP BILETU dotyczy również członków. 

➡️KOSZT
Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik 
10 € cena przy rejestracji do dnia 30.04
15 € cena przy rejestracji do dnia 10.05
20 € cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Goście:
20 € cena przy rejestracji do dnia 30.04
25 € cena przy rejestracji do dnia 10.05
30 € cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontaktUj się z nami:
Berlin@mieszkanicznik.org.pl tel. 539-318-464 (Magdalena Żuchowska)

Zapraszamy serdecznie
Załoga Berlińskiego Oddziału Mieszkanicznika

Czas

(Czwartek) 17:30 - 21:45

X