• Brak produktów w koszyku.

luty, 2020

śr12Lt17:0022:00Częstochowa - Walentynkowe szybkie randki z nieruchomościami

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Gorąco zapraszamy na przed-Walentynkowe szybkie randki z nieruchomościami organizowane przez częstochowski oddział Mieszkanicznika we współpracy z biurem nieruchomości Golden-Estate, organizatorem śniadań branży nieruchomości w Częstochowie!

To wyjątkowe, przepełnione miłością do nieruchomości, networkingowe spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego od godz. 17:00 w Restauracji Poker w Częstochowie przy ul. Żyznej 11c.

Działasz w branży nieruchomości? Inwestujesz w nieruchomości? Interesujesz się rynkiem nieruchomości? To spotkanie jest dla Ciebie!
Poszukujesz swojej drugiej połówki w nieruchomościach? A może czwartej ćwiartki do Twojego zespołu? Świetnie trafiłeś!
Na nieruchomościach zjadłeś zęby czy może temat nieruchomości jest dla Ciebie jeszcze mało znany – jesteś mile widziany 🙂

Otwórz się na nowe znajomości, wymianę wiedzy i doświadczeń. W walentynkowym klimacie nawiąż kontakt z wartościowymi osobami, sam daj się poznać i zacieśnij relacje. Wejdź w Nowy Rok bogatszy o wiedzę, kontakty i wsparcie!

W walentynkowej amosferze, wśród osób otwartych, pozytywnie nastawionych, o podobnych zainteresowaniach – znajdź partnera biznesowego, pozyskaj inwestora, zdobądź przyjaciela!

Do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

oraz

Monika Krasicka-Krzyczmonik
Biuro Nieruchomości Golden-Estate

Czas

(środa) 17:00 - 22:00

X