0
  • Brak produktów w koszyku.

marzec, 2020

pon30Mar17:3021:00Berlin - 30.03.2020 - Tomasz Burcon "Fotografia wnętrz i najem krótkoterminowy."

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na XII Spotkanie Mieszkanicznika Berlin.
Spotkanie odbędzie się ONLINE w formie WEBINARU.

Na najbliższym spotkaniu gościem prelegentem będzie Tomasz Burcon, który wystąpi z prelekcją pt.: Fotografia wnętrz i najem krótkoterminowy.

⏩PRELEGENT⏪
Tomasz Burcon zwany Burçon
Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami – 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.

⏩O CZYM BĘDZIE?⏪

FOTOGRAFIA
Na przykładzie zdjęć 5ciu apartamentów Tomasz pokaże jak właściciel po wymianie zdjęć dobrych na b. dobre zarobił na wynajmie dodatkowo ponad 10 tys. zł w ciągu pierwszych 30 dni i ponad 100 tys. zł w ciągu roku. Jak podnieść o 10% zysk ze sprzedaży nieruchomości. Na przykładach pokaże najczęstsze błędy podczas robienia zdjęć i na co zwracać uwagę robiąc zdjęcia samodzielnie i na co zlecając lub wybierając fotografa. Opowie jakie elementy w zdjęciu wpływają na pozycjonowanie oferty poprzez zdjęcia tak, że trafia na szczyt wyszukiwania Google. Na co zwracać uwagę podczas zakupu lub wypożyczalnia sprzętu fotograficznego wspomni o zdjęciach panoramicznych oraz spacerach wirtualnych. Wykład postara się dostosować do potrzeb publiczności oraz jej zaawansowania.

NAJEM KRÓTKOTERMINOWY
Poruszy najważniejsze kwestie interesujące widownie oraz pokaże jak możecie zautomatyzować najem krótkoterminowy i wykonywać go zdalnie.

⏩CZAS:⏪

30.03.2020
17:30-21:00

⏩KOSZT⏪
Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik

10 € cena przy rejestracji do dnia 20.03.2020
15 € cena przy rejestracji do dnia 30.03.2020 do godz. 15.00

Goście:

15 € cena przy rejestracji do dnia 20.03.2020
20 € cena przy rejestracji do dnia 30.03.2020 do godz. 15.00

By otrzymać link do pokoju webinarowego KAŻDY musi się zarejestrować. Linki do pokoju webinarowego będziemy wysyłać w dniu wydarzenia. 

Opłata za uczestnictwo 50 zł może być zaliczone na poczet składki członkowskiej w ciągu 48h od wydarzenia
By otrzymać link do pokoju webinarowego KAŻDY musi się zarejestrować. Linki do pokoju webinarowego będziemy wysyłać w dniu wydarzenia. 

Jeśli pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:

berlin@mieszkanicznik.org.pl tel. 539-318-464 (Magdalena Żuchowska)

Zapraszamy serdecznie
Załoga Berlińskiego Oddziału Mieszkanicznika

Czas

(Poniedziałek) 17:30 - 21:00

X