• Brak produktów w koszyku.

październik, 2020

pon26Paź17:3021:00Berlin - 26.10.2020 - Skąd wiedziałem, że ten czas nadejdzie i co zrobiłem aby więcej zarobić?

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Mieszkanicznika Berlin w formie on-line.

Na najbliższym spotkaniu gościem prelegentem będzie Tomasz Burcon, który wystąpi z prelekcją pt.: "Skąd wiedziałem, że ten czas nadejdzie i co zrobiłem aby więcej zarobić?"

⏩PRELEGENT⏪
Tomasz Burcon – Absolwent IT na PG od 1988 z pasją fotografuje, a od 1996 roku jest związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Z inwestorami współpracuje od 1992 roku, a od 2012 roku sam też inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami – 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont/wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. fotografie wyglądające jak wizualizacje (wzrost ceny +10% i wynajmu +20%), podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy. Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości iwenty, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: NG Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.  

O CZYM BĘDZIE?

Wykład będzie inspirującym, innowacyjnym i sprawdzonym podejściem do wykorzystania sytuacji jakakolwiek nie wydawałaby się niekorzystna i obrócenie jej na swoją korzyść tak aby na niej zyskać, a nie stracić jak większość. Na przykładzie inwestowania w nieruchomości na wynajem i zarządzania najmem (krótko i długoterminowym). Opowie skąd wiedział (2 lata wcześniej), że nastąpi zmiana i skąd miał potwierdzenie we wrześniu 2019, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2020 roku. Pokaże jak za pomocą profesjonalnych zdjęć potrafi szybko sprzedać nieruchomość, i to o 10% drożej, i o 20% drożej wynająć i to zwiększając przy tym obłożenie o 20% do 30% – na liczbach i konkretnych przykładach, które możesz sam sprawdzić i potwierdzić. W sierpniu miał rekord sprzedaży mieszkań i domów wszechczasów. Jak to zrobił?
Co robić teraz? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim jak tworzyć okazję w zaistniałej sytuacji.
Na wykładzie możesz spodziewać się pełnej interakcji. Będzie starał się dostosować wykład do potrzeb publiczności aby zmaksymalizować przekazywaną wartość, bo znany jest z tego, że daję dużo tzw. "MIĘSA". Liczy na to, że Was nie zawiodzie i znów będziecie mogli wyjść z pakietem praktycznej wiedzy i inspiracji. Przybywajcie… będzie tak jak lubicie "SAME MIĘSO"!

CZAS:

26.10.2020 – 17:30-21:00

KOSZT
Członkowie Stowarzyszenia Mieszkanicznik  12 zł.

Goście:
50 zł. 

Opłata za uczestnictwo 50 zł może być zaliczone na poczet składki członkowskiej w ciągu 48h od wydarzenia

Jeśli pojawi się problem z rejestracją skontaktuj się z nami:
berlin@mieszkanicznik.org.pl tel. 539-318-464 (Magdalena Żuchowska)

Zapraszamy serdecznie
Załoga Berlińskiego Oddziału Mieszkanicznika

Czas

(Poniedziałek) 17:30 - 21:00

X