• Brak produktów w koszyku.

Gorąco zapraszamy na Piknik branży nieruchomości - wakacyjne spotkanie networkingowe. Organizatorami są: częstochowski oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik we współpracy z biurem nieruchomości Golden-Estate, które jest organizatorem śniadań branży nieruchomości w Częstochowie!

REJESTRACJA

Zapisy na spotkanie są możliwa przez link: https://bit.ly/2UP3oE5

Rejestracja dla członków dla członków jest dostępna po zalogowaniu,  w kalendarzu wydarzeń.

O SPOTKANIU

To luźne, wakacyjne, networkingowe spotkanie, które odbędzie się w sobotę 17 lipca od godz. 16:00 na terenie Parku Lisiniec w Częstochowie od strony ul. Świętej Jadwigi

Działasz w branży nieruchomości? Inwestujesz w nieruchomości? Interesujesz się rynkiem nieruchomości? To spotkanie jest dla Ciebie!
Innymi słowy, jeśli na nieruchomościach zjadłeś zęby, czy też może temat nieruchomości jest dla Ciebie jeszcze mało znany - jesteś mile widziany 🙂

Otwórz się na nowe znajomości, wymianę wiedzy i doświadczeń. W letnim klimacie nawiąż kontakt z wartościowymi osobami, a także sam daj się poznać i zacieśnij relacje. A przede wszystkim baw się dobrze i odpoczywaj w luźnej, wakacyjnej atmosferze pikniku! Na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, wśród osób otwartych, pozytywnie nastawionych, o podobnych zainteresowaniach!

Zabierz ze sobą całą rodzinę, a także zaproś współpracowników i kontrahentów, a dodatkowo powiedz znajomym!

ZAPISY:

Możliwość uczestnictwa w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny, który znajdziesz w kalendarzu na naszej stronie internetowe. Dlatego zapisz się w terminie do soboty 17 lipca do godz. 12:00!

PŁATNOŚĆ:

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 10 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 30 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) - ponadto, w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 30 zł obniżona!

Dzieci - gratis!

W cenie wejściówki:

W czasie spotkania będzie możliwość skorzystania ze wspólnego grilla zaopatrzonego w węgiel, a także z jednorazowych talerzyków, sztućców, kubeczków, serwetek, dodatków jak ketchup, musztarda, przyprawy itp. Co więcej, a może właśnie przede wszystkim, będzie to okazja do spotkania na żywo i osobistej rozmowy ze wspaniałymi osobami, które działają w branży nieruchomości w Częstochowie i nie tylko!

ZABIERZ ZE SOBĄ

W skrócie, zabierz kocyk, coś do jedzenia, to co będziesz miał ochotę przygotować sobie na grillu, a także dowolne napoje, ale przede wszystkim nie zapomnij o dobrym humorze i uśmiechu!

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

oraz

Monika Krasicka
Biuro Nieruchomości Golden-Estate

Dodaj komentarz

X