• Brak produktów w koszyku.

Doczekaliśmy się tego, na co tak długo czekaliśmy! Mamy możliwość spotkać się i porozmawiać NA ŻYWO!
Zapraszamy na spotkanie off-line częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 10 czerwca, od godz. 18:00

O spotkaniu

Wykorzystaj możliwość rozmowy na żywo oraz piękną pogodę i przyjdź na spotkanie dla zainteresowanych nieruchomościami do letniego ogródka Plan B na Placu Biegańskiego w Częstochowie.

Koniecznie przyjdź posłuchać jak inni radzili sobie przez ostatni rok i jakie mają plany na przyszłość, opowiedz sam o swoich doświadczeniach i wnioskach, zainspiruj się i zmotywuj do działania!

Zapisy

Gwarancję miejsca przy stole na spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 10 czerwca do godz. 15:00!
Link do rejestracji: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/event/register/?id=679&reset=1

Płatność

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 10 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie, a następnie przejdź do kalendarza wydarzeń)
Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) - w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

W cenie wejściówki jeden dowolny napój 🙂

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Mieszkanicznik Częstochowa
czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

Dodaj komentarz

X