• Brak produktów w koszyku.

Świąteczne networkingowe spotkanie w Częstochowie

Gorąco zapraszamy na przed Wigilijną kolację organizowaną przez częstochowski oddział Mieszkanicznika we współpracy z biurem nieruchomości Golden-Estate, organizatorem śniadań branży nieruchomości w Częstochowie!

To wyjątkowe, świąteczne, magiczne, networkingowe spotkanie odbędzie się w środę 11 grudnia od godz. 17:00 w Restauracji Poker w Częstochowie przy ul. Żyznej 11c.

Działasz w branży nieruchomości? Inwestujesz w nieruchomości? Interesujesz się rynkiem nieruchomości? To spotkanie jest dla Ciebie!
Na nieruchomościach zjadłeś zęby czy może temat nieruchomości jest dla Ciebie jeszcze mało znany - jesteś mile widziany 🙂

Otwórz się na nowe znajomości, wymianę wiedzy i doświadczeń. W świątecznym klimacie nawiąż kontakt z wartościowymi osobami, sam daj się poznać i zacieśnij relacje. Wejdź w Nowy Rok bogatszy o wiedzę, kontakty i wsparcie!

Przy świątecznym stole, wśród osób otwartych, pozytywnie nastawionych, o podobnych zainteresowaniach - znajdź partnera biznesowego, pozyskaj inwestora, zdobądź przyjaciela!

Rejestracja:

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=359&reset=1

Opłata za spotkanie wynosi 50 zł dla wszystkich (rejestracja online)
lub 100 zł gotówką na miejscu.

 

Do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

oraz

Monika Krasicka-Krzyczmonik
Biuro Nieruchomości Golden-Estate

X