• Brak produktów w koszyku.

"Mieszkanicznik"  wspiera i pokazuje nowe technologie i innowacje służące obsłudze rynku nieruchomości. Poniżej opis jednej z nich  - artykuł napisany przez naszego Partnera - Pawła Preisnera

Wybudowanie własnego domu to zawsze wielkie wyzwanie. Trzeba pamiętać o odległościach od granic, przyłączu mediów, przygotować zagospodarowanie oraz poprawnie wypełnić liczne wnioski. Cały proces najlepiej byłoby przejść z pomocą doświadczonego eksperta, który służyć będzie dobrą radą i podpowie skuteczne rozwiązania. I właśnie takim ekspertem jest aplikacja „Moja Inwestycja – budowa krok po kroku”, która pomoże zrealizować marzenia nawet osobom zupełnie nieobeznanym z branżą nieruchomościową.

Aplikacja „Moja Inwestycja – budowa krok po kroku” to intuicyjne narzędzie, które ułatwi życie każdej osobie, która myśli o rozpoczęciu budowy. Dzięki niej formalności związane z postawieniem własnego domu czy pierwszą inwestycją deweloperską staną się o wiele prostsze. Aplikacja już niedługo wejdzie w fazę testów, podczas których każdy chętny będzie mógł za darmo wypróbować jej wersję próbną.

Jak to działa?
Głównym zadaniem „Mojej Inwestycji” jest przeprowadzenie każdego użytkownika – będącego nawet laikiem w zakresie nieruchomości – przez cały proces inwestycyjny. Dla ułatwienia nawigowania po aplikacji oraz prostoty użytkowania, aplikacja będzie podzielona na 3 części:
1. Uzyskiwanie niezbędnej dokumentacji do Warunków Zabudowy.
2. Tworzenie całego procesu budowlanego.
3. Obliczanie kosztów i rentowności budowy/inwestycji.

Pierwsza część zawiera w sobie wszystkie kroki, które należy przejść chcąc uzyskać Warunki Zabudowy dla naszego obiektu. Aplikacja maksymalnie automatyzuje cały proces. Pozwala ściągnąć mapy z portalu Geoportal, wrysowuje istniejące media oraz przy projektowaniu inwestycji ogranicza zagospodarowanie zgodnie z określonymi prawnie warunkami technicznymi. Aplikacja generuje również wizualizacje oraz pomaga przy wypełnieniu wniosków – zarówno o zapewnienia mediów, jak i uzyskania Warunków Zabudowy.

Jak widać „Moja Inwestycja” upraszcza cały skomplikowany proces, dlatego jest ona skierowana do szerokiego grona odbiorców, w tym również do osób marzących o wybudowaniu własnego domu, którzy zawodowo związani są z innymi niż nieruchomości branżami i dla których realizacja własnej inwestycji wydaje się być czarną magią.

Budowa nigdy nie była prostsza!
W wersji testowej dostępny będzie pierwszy etap całego procesu inwestycyjnego, czyli uzyskiwanie niezbędnej dokumentacji. Aplikacja będzie jednak w przyszłości stale rozbudowywana o dodatkowe funkcjonalności, takie jak kalkulator rentowności i prowadzenie inwestycji w systemie Gantta.
„Moja Inwestycja” nie tylko ułatwi przejście całego procesu inwestycyjnego, ale na bieżąco przypominać będzie użytkownikowi o ważnych terminach, dzięki czemu będzie mógł on zawsze trzymać rękę na pulsie. Osoby nie mające doświadczenia w zakresie budowy nieruchomości zaoszczędzą dzięki aplikacji masę czasu, pieniędzy oraz unikną potencjalnych błędów. Wszystko to sprawia, że jest to najlepsza pomoc przy stawianiu własnego domu jednorodzinnego, ale również niezbędne narzędzie w rękach każdego dewelopera. Kompleksowość, automatyzacja, innowacyjność – wypróbuj aplikację „Moja Inwestycja – budowa krok po kroku” i własnoręcznie zrealizuj obiekt swoich marzeń!

Chcesz wziąć udział w testach aplikacji? Zgłoś się na stronie: mojainwestycja.pl! Odbierz swoją wersję testową i współtwórz pierwszą aplikację budowlaną w Polsce!

X