0
  • Brak produktów w koszyku.

Mieszkanicznicy,

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie Bielsko - Bialskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, na którym będziemy gościć żywioł energii czyli Beatę Suchodolską – przedsiębiorcę, inwestora, trenera CASHFLOW, wykładowcę ASBIRO i ... mieszkaniczniczkę 🙂

W 2006 roku wraz z Przyjaciółmi założyła słynny i odwiedzany na żywo przez Roberta i Kim Kiyosaki oraz ich Partnerów Klub CASHFLOW 7:30 RANO 🙂 W latach 2008-2010 uczestniczyła w kilkunastu treningach Bogatego Ojca w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Ponadto od 8 lat aktywna Toastmasterka - współzałożycielka pierwszego na świecie polskojęzycznego klubu Toastmasters. Słowem od Beaty: „Mam za sobą doświadczenie zakupu i sprzedaży mieszkania w Warszawie zagranicznym inwestorom - ze względu na działkę, na której był budynek w którym było to mieszkanie. Jestem właścicielką ziemi rolnej i lokalu użytkowego. Znajduję zyskowne lokale dla Inwestorów. Śledzę trendy na rynku i aktywnie włączam się w zmiany. Od blisko roku korzystam z platformy Airbnb i aktualnie zarządzam kilkoma mieszkaniami, oferując je w systemie hotelowym. Zachęciłam do tego również kilkoro Przyjaciół. Podzielę się swoją drogą do miejsca, w którym jestem - pochwalę sukcesami i lekcjami, za które srogo zapłaciłam. Połączę teorię z praktyką i wierzę, że zainspiruję Cię do działania - bo tylko ono daje efekty! Będę emanować swoją pozytywną energią, która dla wielu jest moim znakiem rozpoznawczym”.

Potwierdzamy i gorąco zapraszamy na solidną dawkę pozytywnej energii.

Spotykamy się: 29 czerwca 2015 r. ?(poniedziałek) Ośrodek Wypoczynkowy „Beskidy Park” (były Hotel Transportowiec pod Dębowcem), Bielsko - Biała ul. Aleja Armii Krajowej 316,
Parking: bezpłatny
JAK DOJECHAĆ - SPRAWDŹ TUTAJ

Godz. 17.00 - rejestracja uczestników
Godz. 17.20 - powitanie, przypomnienie celów i misji Stowarzyszenia Mieszkanicznik
Godz. 17.30 – gość Beata Suchodolska
Godz. 20.00 - zakończenie

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej:
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Spotkanie jest bezpłatne dla członków stowarzyszenia Mieszkanicznik, goście płacą 20 zł (opłata ta może zostać zaliczona na poczet składki członkowskiej jeżeli zarejestrujesz się jako członek stowarzyszenia w ciągu 24 godzin po spotkaniu), więcej informacji w dziale sprawy członkowskie na stronie MIESZKANICZNIK. Opłata przeznaczana jest na cele statutowe Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Liczba uczestników ze względu na pojemność sali będzie ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji. 

Pozdrawiamy,
Łukasz i Alexandra Ćwik liderzy regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej,
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'
T. 883 003 200 E. mieszkanicznik.bielskobiala@gmail.com

Oceń ten wpis
X