0
  • Brak produktów w koszyku.

W dniu 26 maja 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie podbeskidzkich Mieszkaniczników. W Karczmie po Lotniskiem na nieformalnym spotkaniu zebrało się 12 osób, z czego 1 osoba pierwszy raz. Cieszy nas, że prawie na każdym spotkaniu czy to nieformalnym czy z ekspertem gościmy nowe twarze, nie mówiąc już o tym, kiedy do nas wracają i przychodzą na kolejne spotkanie. Raduje nas też stała grupa osób, która praktycznie uczestniczy w każdym spotkaniu – dziękujemy :), również za pochlebne opinie od was 🙂 dzięki Wam czujemy, że to co robimy ma sens:)

Podczas spotkania lider pokrótce zaprezentował nowej koleżance Stowarzyszenie „Mieszkanicznik” jego misję, cele, a wszystkim uczestnikom nowe informacje dotyczące sądu arbitrażowego i rabatów za płatność składek członkowskich. Ponadto przybliżono szczegóły na temat zbliżającego się Kongresu, przedstawiono sylwetki prelegentów, tematykę warsztatów i cennik. Jak zawsze podczas nieformalnych spotkań przeprowadziliśmy studium przypadków, wymieniliśmy się doświadczeniami, a w mniejszych grupkach odbyła się wymiana konkretnych porad :). Zastanawialiśmy się m.in. kim każdy z nas chce być w działalności z nieruchomościami: maratończykiem czy szybko dystansowcem czyli flipy czy wynajem, dodatek do pracy na etacie czy Twoja praca, Twoja teraźniejszość – „przejadanie” zysków czy Twoja przyszłość – dłuższe inwestycje. Pojawiły się także pytania na temat podatków, ubezpieczenia wynajmowanych mieszkań. Biorąc pod uwagę poruszane tematy, warto byłoby wybrać się na Kongres, gdyż patrząc na planowane tematy warsztatów, na część pytań powinniśmy właśnie na nim otrzymać odpowiedzi. Oczywiście nie obeszło się bez twórczych pomysłów, które rozwiązałyby nie jeden problem wynajmujących:) Świeżo po wyborach prezydenckich i zbliżających się na jesień wyborach parlamentarnych pojawił się pomysł założenia partii i zadbania o odpowiednie przepisy dotyczące nieruchomości – no bo przecież któż zna nasze bolączki lepiej niż my praktycy 🙂 I co istotniejsze ... pobiliśmy rekord najmłodszego uczestnika spotkania, nie wiem jak w innych oddziałach, ale u nas najmłodszy uczestnik miał zaledwie 8 miesięcy:)

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu, że pomimo deszczowej pogody, pomimo święta Dnia Matki byliście tego dnia z nami:)

Do zobaczenia w czerwcu, 26 czerwca gościć będziemy, bowiem bardzo pozytywną osobę, wulkan energii Beatę Suchodolską, wykładowcę ASBIRO i m.in. ubiegłorocznego wykładowcę „Myśleć jak Milionerzy” w Katowicach. Serdecznie zapraszamy.

?---
pozdrawiam,
Łukasz i Alexandra Ćwik

liderzy regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej, 
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'
T. 883 003 200

Oceń ten wpis
X